Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Decathlon rockrider 340 et...

Decathlon rockrider 340 et kap a 11 éves lányom a szülinapjára, de nem tudja eldönteni milyen szine legyen, ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
a neon narancsot vagy a fehéret. a fehér nem koszolódik? a narancsot nem szívja a nap vagy esetleg zavar tekerés közben?

2018. jan. 20. 12:29
 1/5 A kérdező kommentje:
2018. jan. 20. 12:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A narancsot, mert jól néz ki élőben és az autósok is jobban látják.
2018. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, erre én is gondoltam ,várom a további válaszokait is
2018. jan. 20. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik jobban tetszik neki..az nagyon jó amit az első mondott, hogy a narancsot jobban észreveszik a kocsik, nekem már volt mindenféle színű bringám, nap nem szívta ki egyiket se, pedig nem a szobámban tartottam, évekig tekertem őket tűző napon naponta több órát.

Van fehér bringám is, csak szilárd úton megyek vele, nem veszem észre hogy jobban koszosodik, de az biztos hogy jobban meglátszik rajta pl a sárfelverődés (kit érdekel, úgyis le kell tisztítani, ha látszik ha nem)

2018. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm
2018. jan. 21. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!