Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ami iden 05.18-an lesz a...

Ami iden 05.18-an lesz a VelenceBike MTB Maraton az milyen?

Figyelt kérdés

En meg nem voltam rajta de lehet hogy indulnek

Milyen palyan megy?

Nehez?



#verseny #MTB #Velence #VelenceBike MTB Maraton #Kerekpar kerekparverseny #mtb verseny
2019. jan. 11. 14:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Azon belul a mtb-os "versenyszamra" gondoltam
2019. jan. 11. 14:25
 2/9 anonim ***** válasza:
2019. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt?

Egyebkent ide milyen biciklivel erdemes indulni?

2019. jan. 13. 22:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi az elso mondatnal a kerdojel veletlen volt
2019. jan. 13. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:

MTB Maraton-ra montival kellene menni.

Elég durva terepen szokták kijelölni az útvonalat

2019. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szlory ***** válasza:
Mondjuk a videót eltekintve, ha szabály nem tiltja, csúnyán tudnál büntetni egy cyclocrossal - ez a terep tökéletes neki, még némileg rosszabb időjárásra számolva is.
2019. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ertem koszonom a valaszokat.

Nekem egy montim van es azzal indulnek most elosszorde meg nem voltam ilyen palyan es felik kicsitt hogy ezzel nehogy hazavagjam a bicomat.

2019. jan. 14. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég enyhe terep van arra, ne képzelj nagy ugratókat, dropokat. Ezen nem fog szétesni a bringád.

Hogy nehéz-e, az relatív. Technikailag nem, állóképesség meg egyéntől függ, hogy ki mit bír.

Nekem 20-30 km alatt végem a hegyen, de idő hiányában talán 10-15 MTB-s túrám volt eddig. Tavaly óta tekerek egy fullyval, ami mondjuk nem épp maratonra való, mert kevésbé hatékony. Balatonon meg volt egy nap 140 km-em. Ebből sejthető, hogy milyen viszonyban áll a két terep egymással.

Mivel a kérdés alapján nem szoktál hegyen tekerni, neked is nehéz lehet. Meredekebbek az emelkedők, mint amit aszfalton megszokott az ember, és több is van belőlük. Ha márciusban nekiállnál edzeni, hetente elmennél hegyre tekerni, az sokat számítana. Gondolom nem a győzelemre hajtasz.

A videón látod, hogy sok helyen aszfalt is van, máshol többnyire kemény földút, amin akár egy trekkinggel is vígan el lehet menni (voltam azzal is fent).

Egyébként el tudsz menni versenyen kívül bejárni a pályát, akkor jobban látod, hogy mire lennél képes. Viszonylag sokat tekerek arra, nekem az a legközelebbi hegy. Szeretem, mert van néhány szép rész, egy-két helyen némi kihívás is van benne. A neccesebb részeket nem érinti a maraton. Szerintem kissé unalmas is az útvonal.

2019. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jo koszonom sikerult megnyugtatnod es szerintem akkor indulok a versenyen csak amit mondtal fogok ra vagyis megprobalok ra gyakorolni.
2019. jan. 14. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!