Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen hidraulikus tárcsaféket...

Milyen hidraulikus tárcsaféket ajánlanátok városi használatra? Leginkább olyat szeretnék, amivel ritkán kell foglalkozni.

Figyelt kérdés
Jelenleg mechanikus tárcsafékem van, és elég gyakran kell állítani a megnyúlt bowden/fékbetét kopás miatt (300 km-enként). Olyan féket szeretnék, amihez nagyon ritkán kell hozzányúlni. Gyakran használom esőben a biciklim, így V féket nem szeretnék.

2019. jan. 12. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem tektro hdc 330 van.

fog mint a ződfesték!

3 év - kb 15000km - után most tettem bele új fékbetéteket.

a tárcsát meg szerintem sosem kell majd cserélni :D

2019. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"nekem tektro hdc 330 van."

Én ezt már egyik webshopban sem látom.

2019. jan. 13. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:

hát passz... akkor valami hozzá hasonló ketegóriát nézz.

A 330-as egy elég alap kategóriás cucc, nem túl drága.

2019. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Shimano fékeket általában szeretik, és a légtelenítésük sem akkora kín. Nekem a trekkingemen 8 éves lesz, és még légtelenítve sem volt, mégis tökéletes. Azzal mondjuk kár dicsekednem, hogy nem tartottam karban, de eddig fogalmam sem volt róla, hogy ezekben illene olajat cserélni. :)

Bár néhány újabb típusnál olvasni kisebb problémákról, én ezért is vettem M785-öt az M8000 helyett.

2019. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!