Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Akciókamera vásárlás előtt...

Gumizsuzsi kérdése:

Akciókamera vásárlás előtt állok, és pár órányi böngészés után az alábbi 4 típusra szűkítettem le a választékot. Melyiket javasoljátok? Elsősorban kerékpározáshoz fogja használni, akinek ajándékba szánom. A maximális keretem kb.35e Ft.

Figyelt kérdés

Lamax x7.1 naos

Sencor 3CAM 4K03WR

Xiaomi Mi 4K

SJCAM SJ6 legend 4K


Ha esetleg más javaslatotok van ebben a kategóriában, azt is szívesen veszem! Köszönöm szépen.



2019. jan. 31. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

nézd, én elég sok akciókamerával dolgozok, komolyabb anyagokat is veszek fel, de az általad leírtak közül egyedül a Lamax üti meg a szintet. a többi a gyerekjéték kategória.


nem tudom mik az igényeid, de én csakis Sonyt ajénlanék, az AS200 vagy X1000, X3000 - ezek már nagyon klassz kis kamerák, és elérhető áron, sőt hazsnáltan fele ár alá esik, sokszor újszerű állapotban.


de tényleg kellene tudni h mik az elvárásaid.

2019. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából, ahogy írtam is, ajándéknak szánom, én annyira nem értek hozzá, csak néhány interneten fellelhető teszt és vásárlói vélemények alapján választottam ki ezt a párat. A kérdés megírása óta én is rátaláltam a Sony AS200-at, ami szintén opció (és még árban is megfelelő lehet) köszönöm szépen. Lehet, hogy az lesz. Akinek vásárolom, kerékpárra rögzítené (MTB), jórészt erdei terepen használná, és vízparton, nyaraláskor, tehát semmi extra, de szeretnénk szép, élvezhető felvételeket készíteni.
2019. jan. 31. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
ha bicóra kell, mindenképp az AS200-astól felfele nézegess, mert az AS100-ashoz képerst pl abba már 3-szoros optikai szabilizátort tettek stb, egy csomó újítás, árban pedig kb ugyanaz. de ha megkockáztatsz egy x1000-est, az az igazi ...
2019. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!