Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik biciklit vagyem meg?

Melyik biciklit vagyem meg?

Figyelt kérdés

vegyes terepen használnám, földút, erdőbe, azsfalton, lehet, hogy egy kicsit ugrálnák is, 1 kerekeznék... nagy vágyam már egy összteleszkópos (enduro) bicikli de egy kicsit hezitálok mert lehet, hogy nem tudnám kihasználni.


[link]


[link]


vagy ha tudtok jobbat ajánlani, jobb márkát, jobb felszereltséggel azt is meghalgatom. max 170.000ft ot szánnék rá



2019. febr. 4. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Kerėkpárgurun nėzz szėt. Ha hasznalt is jó bikemag aprón! Használtba jobbat vehetsz ezeknėl.

Ha az ugrabugra nem fontos, meg a nagyon rossz terep akkor egy cx lehet jobb lenne. Terepen ok, aszfalton ok. Haladni lehet vele.

2019. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az 560-ról van teszt is.

Én azt venném.

A fully kicsit gyengének tűnik.

A kihasznalás pedig amire használni szeretnéd arra jó.


Ui:persze tudom az enduro az igazi,de ahoz bringazni is tudni kell,és kellene hozzá olyan hely is...amibe sajnos kishazánk nem bővelkedik.

2019. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: Meg kéne 2-3-szor ennyi pénzt egy használt bringára. Ennyiből normális össztelós használtan sincs.
2019. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szlory ***** válasza:

170 táján kis butákat kapsz újonnan, amiket már legalább megéri később tuningolni. Az RR560 jó, az RR540s ellenben nem. Arra kell csak figyelned, hogy amcsi felszerelése van (SRAM), ergo javítások/cserék esetén némileg ritkaság számba menő mechanikákról beszélünk. Amit természetesen ára és beszerzési ideje is jellemez (növekedéssel).


De szerintem, ha semmi nem törik és/vagy romlik, a tektro fékeket fogod leghamarabb kinőni. Macerásabbak, mint egy középfelső Shimano. De hátha megszokod.

2019. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!