Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék fogyni, és biciklizn...

Szeretnék fogyni, és biciklizni kezdtem. Mennyit kell megtennem kb. egy óra alatt, hogy eredményes legyen? Részletek lent

Figyelt kérdés
Egyébként a futást nem bírom (még), és ugra-bugrálni a videó előtt sem szeretnék. 20 kg-t szeretnék leadni. És kb. mennyi idő után láthatok eredményt, ha mellette a táplálkozásra is figyelek? Egyáltalán jó a biciklizés?
2010. jún. 30. 22:49
 1/8 anonim válasza:
Szerintem inkább fuss... én nem vettem észre a biciklizés hatását. A futás viszont segít. És annyit fuss amennyit bírsz...természetesen ne 100métert sprintben...Én úgy szoktam, hogy futok ameddig ki nem fáradok, néhány perc pihenő, majd újra.
2010. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nincs a biciklizéssel semmi gond. Az igaz, hogy deréktól fölfele nem nagyon fogysz (max az izzadás). De ha naponta egyszer-kétszer letekersz 1 óra (vagy amennyi jól esik) alatt 18-25 km-t (2-3 hónapig), akkor a lábad izmosodik, a combodból leadhatsz,... Aztán kicsit kevered a dolgokat. Bicózol, kocogsz pár kilométert. Aztán többet és többet mindenből a kívánt hatás eléréséig.



Ha annyira nem megy a futás, akkor szerintem a biciklizés a jó kezdet.

2010. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Istenem mennyi idióta. Mi az hogy deréktől felfelé nem fogysz. Ha a szervezeted kalóriát éget, szépen lassan felhasználja a zsír tartalékot, tökmind1 hol van az. Biciklizéstől is lelehet fogyni, nem is akár hogy, csak nem mind1 milyen terepen és tempóban nyomatod. Kis városi tekerés nem ér sz*rt se, hegynek felfelé, vagy bicikli úton keményen tekerve van eredménye, nem is gyenge. De ha futás nem bírod, ezt se nagyon fogod szerintem.
2010. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, főleg az első 2-t. Azt hiszem a 2. válaszoló által írtakat fogom követni.

Még egyszer köszi!

2010. júl. 1. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vok. Jó, az igaz, hogy az hülyeség, hogy nem fogy deréktól fölfele. De izmosodni nem nagyon fog..:D Égetés égetés égetés. Hát szerintem egy-két óra lanyhulásnál komolyabb (20 km/h<-s) bicózás közepes sebességben -racsnin- naponta egy olyan embernek, aki eddig nem nagyon sportolt, aranyat ér.

Azért nem kell mindenkinek DH-zni, és hegyről 35-40-nel, vagy többel lejönni:) Egy-két kis emelkedő mondjuk jól jöhet.


Aztán HAJRÁ!

2010. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha nem megy a futás, akkor sétálj gyorsan


bicikli csalóka,mert elkéyelmesedsz és nem fogod hajtani izomból

2010. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha hegyre tekernél, akkor arra figyelj, hogy nem kell elsőre lekűzdeni a hegyet! Ha úgyérzed, hogy nem bírod, akkor próbálj meg lassítani egy kicsit, ilyenkor csökken a pulzusod, mégsem szakítod meg a folyamatot.
2010. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Juca2003 válasza:
Szia! Ezzel fogyni fogsz én is bicajozok. És az ember akkor fogy ha eléri azt a pulzus számot ami neki a megfelelő. Nekem 12 évesen 80-120 ig van. Az a lényeg a maxot ne érd el mert akkor rosszul leszel. és ettől van a sok sport baleset. Amúgy a bicajozás segít.
2016. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!