Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Le lehet úgy fogyni 10 kg-t,...

Le lehet úgy fogyni 10 kg-t, hogy csak biciklizek? vagy csak izmosodni fogok?

Figyelt kérdés
Sok (intenzív)biciklizéssel el lehet érni a fogyást,vagy kell mellé valami mást is mozogni...
2011. jún. 6. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökmind1 mit csinálsz értsétek meg DIÉTÁN múlik.... Igen biciklizéssel is lehet fogyni, sőt rejszolással is de diéta kell.
2011. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:D Diéta .. persze


Nos, én 124 kg voltam mikor el kezdtem biciklizni. Ez volt körülbelül 1 éve. Most 97 vagyok. De ami a legfontosabb: NEM DIÉTÁZTAM!. Lehet, hogy többet eszek mint kéne, de amit mozgok azzal a felesleget ledolgozom, és negatívba viszem, tehát fogyok. Nem mindig muszáj diétázni, annyit maximum meglehet tenni, hogy ami tudod, hogy nagyon hizlal abból próbálsz kicsit visszavenni, de nem kell egyszerre koplalós diétát folytatni. A diétával amúgy az a baj, hogy ha a szervezet megszokja, hogy keveset eszel, ha utána valamikor kicsit jobban neki állsz kajálni, a tested automatikusan félreteszi későbbre. Amúgy lehet, diétával többet fogynék, de így legalább a bőröm is viszonylag feszes marad, nem lesz annyira nyúlott.

2011. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ülj le egyes. A diéta azt jelenti, hogy nem eszel meg bármit. A diétával jobb alakod lesz, mint ha csak biciklizel és szarsz a kajára, mivel nagy valószínűséggel, te fogytál izomból is, megkockáztatom nem is keveset.

Egyébként persze lehet úgy is fogyni, hogy ha holnaptól 20 g al kevesebb cht eszek, csak így nem biztos, hogy heti 1 kg ot zsírból le tudsz majd adni.

2011. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem a lábam inkább izmosabb lett, a hasam eltűnt, és a combom is vékonyabb lett jócskán. Nem hinném, hogy izomból fogytam volna.
2011. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is most kezdtem el biciklizni, mert műtötték a térdem, és hogy rendbe jöjjön ahhoz kell. Remélem egy picit fogyni fogok vele. Én 58 kg vagyok és 163cm magas, tehát annyira nincs okom panaszkodásra, de szeretnék egy kicsit csinosabb lenni. Tudom, hogy nem a szám a lényeg, hisz az izom többet nyom mint a zsír, de akkor is :DD

Amúgy a diétáról annyit, hogy fölösleges...sztem pár alapszabály elég: este 6-7 után ne egyél, mert az akkor fogyasztott kaja jobban lerakódik (ez lehet sablon de kipróbáltam és nálam tényleg igaz..); meg csokit nem naponta eszek, hanem heti 1-2szer; amit épp megkívánok azt eszem, mert ez azt jelenti, hogy a szervezetemnek arra van szüksége. Hús kihagyhatatlan szerintem, és úgy effektíve minden. Én csak a paradicsomot nem eszem meg, rajta kívül mindent, és nincs is semmiféle bajom. Jah és mivel az éhségérzet az evés után 10 percre jelentkezik, így ne akkor hagyd rá a kajálást, amikor már majd kipukkadsz, hanem picit előbb. (pl. a kiszedett/eltervezett kajamennyiségnek csak a 3/4-ét edd meg.) Ez pár apróság, de nálam bevált. Nem éhezem és mégis jól érzem magam. És semmi gyógyszert, kiegészítőt nem eszek, csak C-vitamint reggelente.


Remélem segítettem, mondjuk eltértem a témától :D

2011. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!