Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Suntour teleszkópokról/levegős...

Suntour teleszkópokról/levegős tagokról vélemények? Vannak a FOX márka szintjén?

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 22:24
1 2
 1/13 szlory ***** válasza:

Persze, hogyne. Az árából is látszik, nem? :D

--

Lefordítom neked, hogy értsd. A Suntournak van néhány baromi jó teleszkópja, a többi tucat-kacat vagy gagyi. A FOX-nak van néhány tucat-kacat teleszkópja, a többi nagyon jó. Tehát a két halmaz van, ahol metszi egymást, ez kb. a 100e Ft-os árcímkéknél lehet. Ilyenben gondolkozol?

2019. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Wadmalac ***** válasza:

Mindkettő tud jót csinálni, csak a Fox nem az alsó kategórián akar keresni.

Értelemszerűen egy 40 rugós SR gyengébb egy 100ezres Foxnál, azonos árkategóriájú termékük nem sok van, de ott az SR sem rossz.


Amúgy alsó kategóriás SR-ek törés-stabilitásra nem rosszak, csak gyorsan hal a belseje, főleg, ha vizet kap, de nagyon olcsó hozzá az alkatrész. Már ha nem hagyod szétrohadni a becsúszószárat, mert akkor kuka az egész.

2019. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! FOX villát terveztem vásárolni, kb 120 ezer a keret, csak egyik ismerősöm mondta, hogy a suntour kb ugyanazon a szinten van és jóval olcsóbb, nem nagyon akartam elhinni, ezért kérdeztem meg:D
2019. febr. 19. 13:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy kételkedtél. 🙂
2019. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, meg is érte :D FOX villát vettem, ezt: [link]
2019. febr. 23. 02:37
 6/13 Wadmalac ***** válasza:

Ejha.

Nem spóroltál.

De jó darab, az tény.

2019. febr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát, úgy voltam vele, hogy inkább egyszer veszek egy jót, mint minden 2. hónapban egy xart.
2019. febr. 25. 12:19
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt azért ne felejtsük,hogy a fox amerikában gyárt és fejleszt.

A sr pedig tájföldön és csak gyárt. A fejlesztést pedig meghagyja másnak. Aztán egyszer amikor olcsó akkor megveszi.


Szóval nem csak azért olcsó mert gagyi,hanem mert fele,harmada,negyede annyit szán a cuccára mint a fox.


Másrészt akárhogy nézzük csak a narancs propaganda szerint élünk olyan nagyon jól,hogy azt sem tudjuk mire költsük a pénzünk...

Ahogy a világ nagyobb része. Szóva ha csak a fox gyártana telót akkor én csak első telósat hajtanék.

2019. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha Magyarországon élnék, akkor az én szakmám fizetéséből nem tehetném meg, hogy ilyet vegyek magamnak, még egy komolyabb Suntour-t se, nyilván. Kint élek Hollandiában, most nem akarok felvágni, nem is írom meg, hogy mennyit keresek, de leesett az állam, amikor megkaptam az állásajánlatot. Pedig csak egy autószerelő/autóvillamossági szerelő vagyok. Kegyetlen sztorik azok, amiket hallok az ország állapotáról. Nem is bántam meg, hogy eljöttem barátnőmmel, vissza se megyünk, soha, maximum látogatóba. Köszi a választ!
2019. ápr. 10. 20:03
 10/13 anonim ***** válasza:

Hollandia?

Oda minek teló,az utak jók és nincsenek hegyek.

2019. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!