Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 100 kilósan elkezdtem bringázn...

100 kilósan elkezdtem bringázni, hogy fogyjak. De nehéz volt hajtani, így meguntam. Most diétával leadtam 20 kilót. Így jobb lesz bicajozni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
80 kilósan már könnyebb lehet. Ha teheted akkor ne járműforgalommal szennyezett levegőjű utakon, hanem a jó levegőjű természetben biciklizz. Nagyon észre lehet venni a különbséget. Azt tapasztaltam hogy rossz levegőben akár 10-20 km is nehezemre esik. Sőt forgalmas városban akár 5 km-t is öregesen teszek meg. Míg például a határ és Bécs közti nemzeti park jó levegőjén meg kb. 20 évet fiatalodok egy Győr-Bécs forduló után. Az erdei levegő nem csak oxigéndús és kevesebb a CO2 tartalma, de sok frissítő hatású negatív iont is tartalmaz. A mikroszennyeződések hiányáról nem is beszélve.
2019. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a fogyas=kaloria veszteseges elet, szval barmilyen mozgas jo,és a biciklivel nem tudsz anyit egetni, mint uszasal, fel év utan kondival (elejen azert nem mert hozza kell szokni a kondihoz annak is a kardio resze az ami ide kell, uszashoz is de azt tobben tudnak)
2019. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Falusi vagyok. Az úszás nem opció.
2019. márc. 5. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Könnyebb lesz, de alapvetően hozzá kell edződni. Minden sporthoz kell kitartás, mire az ember élvezhető szintre fejleszti magát.
2019. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nem egy 50 éves, krónikus zsírhiänyban szenvedő parasztbiciklit hajtasz, akkor igen, könnyebb lesz. Megjegyzem ugyanakkor, hogy hiába a mínusz sok kg, ha nincs állóképességed. Akkor így is nehéznek fogod találni ès megunod.


Minden más sportot is. Ha idő előtt feladod, abból nem lesz eredmény.

2019. márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!