Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapest környékén szeretnék...

Budapest környékén szeretnék kb.100 km-t tekerni viszonylag sík terepen, aszfaltozott bicikliúton. Milyen útvonalat ajánlotok, ami viszonylag szép helyen megy?

Figyelt kérdés
Ki akarom próbálni magam egy hosszabb túraútvonalon a Balatonkerülés előtt.

2019. márc. 10. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha bringaúton akarsz menni, akkor 3szor a Velencei tavat kerüld meg, az 100 km körül lesz :)
2019. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az nem Budapesten van.
2019. márc. 10. 11:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint szeretném, ha innen indulna, és nem kellene elmenni olyan messzire.
2019. márc. 10. 11:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Végig kiépített aszfaltozott bicikliút kb. csak Vác felé megy.


Menj el inkább a Dunavarsányi Ipari Parkba, ott szedj össze 100 km-t, forgalom alig van.

2019. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg nem budapesten van. Szépen felszállsz a vonatra a déliben aztán 35 perc alatt ott is vagy...
2019. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézz a bikemap.net oldalon rögzített útvonalakat az általad kinézett környéken! Ott ha rámégy egy adott útvonalra, akkor látod a szintrajzot, és hogy a túrát rögzítő milyen bringához ajánlja, meg hogy milyen az út maga, jobbak még fotót is tesznek fel akár az utakról, akár a helyi látnivalókról.

Nem utolsó sorban magad is regelhetsz és tervezhetsz, rögzí-thetsz….

2019. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szlory ***** válasza:

Én itt néznék körbe, a térképen Bp vagy Pest megyére kattanva: [link]


Megkapod a relatív nehézségi fokozatát, szintemelkedést, hosszt, túraleírást, GPX fájlt. Feneket nem nyal ki, arra más kell :D

2019. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Csepel körnek nevezett útvonalam, bár most nem járható az M0 lezárása miatt.

[link]


Nem egy reprezentatív útvonal, de elég jó edzésnek és a nagy része bicikliút. Vannak lassabb és gyorsabb részei, egy kör 26-27 km. Felkészítő edzésnek szerintem jó útvonal, nem is veszélyes, nem is kihalt, de nem is túlzsúfolt.

2019. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez a Csepel kör nagyon tetszik.

Még mindig le van zárva az M0-ás bicikliút? Mert én azt hallottam, hogy már megnyitották.

2019. márc. 11. 21:14
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma végig mentem ezen a körön, köszönöm szépen a tippet. Járható jelenleg is az M0-ás híd biciklivel. Egyedül a campona után a balra kanyarodás nem működik (a Növény utáca rákanyarodás), helyette kicsit tovább kell menni és a vasóti sinek után lekanyarodni balra.

Az útvonal amúgy Csepelen meglepően jól követhető, Budán a Camponáig viszont sok helyen lehet elrontani az utat.


Aki erre akar menni, az jó ha tudja:

-Csepelen nagyon sok a lámpa, engem szinte mindegyik megfogott.

-Sok helyen rossz az út minősége, nekem nagyon rázott a trekking gumimmal. (végig aszfaltozott amúgy)

2019. márc. 12. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!