Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek szép teljesítmény...

Szerintetek szép teljesítmény 5 óra 20 perc alatt letekerni 110km-ert? /pihenésekkel/

Figyelt kérdés

Átlag tempó 20-25km/h.

Előzmények: Volt minden napi 20km-er az 2 héten keresztül, majd egy 50-es egyszeri, végül pedig egy 85km egyszeri.


Az út kanyargós, néhol kisebb nagyobb emelkedők.



2018. aug. 28. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Amatőr szinten felesleges ilyenekkel foglalkozni, hogy mi szép, meg mi nem. Ja, szép, de ha ez 9 óra alatt lett volna meg, az is szép lett volna.
2018. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szlory ***** válasza:
100%

Na, az átlagsebességed kiszámolhatod, nem 20-25, hanem 20.62km/h.


Ha "normál terepviszonyokról" és körülményekről beszélünk, akkor ez egy szép közepes eredmény. A lassabb, túrás-málhás verziókban a tervezéshez általában 16-17km/h-t szoktak számolni a szervezők, gyakorlott hobbisták/versenyzők nullcsomaggal viszont ~30-as átlagot hoznak országútival.


Szerintem szép teljesítmény, hogy letekertél 100+ km-t, sokaknak ez szinte már csodaszámba megy, ha elmeséled. Az időre ne legyél tekintettel szerintem sem - az igazából nem különc és nem is különösképpen gyors tempó.


(De engem se képzelj többnek, országúti bikepackinggel feltöltve, 200km, 10 óra 6 perc. Mondjuk ebből 4 órányi vihar és 1.5 órányi ebből fakadó szélvihar is bejátszott - a felhőszakadások alkalmával pedig kényszerűen buszmegállós pihenések is beiktatásra kerültek :D - szóval nekem még akkor a 20km/h sem lett meg)

2018. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes kommentet! :)
2018. aug. 29. 21:02
 4/4 anonim válasza:
Szép :) Attól is függ, mennyi volt a szint, milyen bringa, de mindenképpen szép. Nekem 4 óra 30 alatt 72 jött össze, 620 szintemelkedéssel borzalmas nógrádi utakon, úgyhogy irigykedem picit :)
2018. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!