Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Fél éve sokat biciklizek,...

Deku-kun kérdése:

Fél éve sokat biciklizek, normális hogy a lábamon semmi változást nem látok?

Figyelt kérdés
KB úgy hetente felmegyünk egy hegyre (biciklivel) ami 10 km, amikor suliból jövök haza akkor is egy 1 km-s hegyre megyek fel, az utolsó fél km hát eléggé meredek.

2019. márc. 13. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Heti 10 km?

Napi 15-öt megyek munkába. És szórakozásból csinálok 60as túrákat délutánonként. És nem nevezem magamat bringásnak, aki "sokat biciklizik".

2019. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel közlekedsz vele és nem sportolsz igen normális.

Ha naponta tekernél 50km-et rendesen sportként,edzés,nyujtás,interval,stb akkor 1/1,5év után már látszodna.

2019. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alex Fly ***** válasza:
100%

Heti 10 km az nem sok, hanem lóf... Még napi szinten sem valami sok.

Szóval milyen változást akarnál látni a lábadon? Mert ettől maximum azt láthatod, ha összekeni a lánc....

2019. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alex Fly köszönöm hogy szebbé tetted a napomat. Összekeni a lánc...sírok!!

Ha nem troll kérdés akkor is "hegy" ide vagy oda, ez nagyon kevés ahhoz hogy bármi látszata legyen. Ez kb olyan mintha egy alkesz kérdezné hogy miért nincs hatalmas szálkás vádlija, amikor már évek óta biciklivel gurul a kocsmáig. Szezonban és jó idő esetén gyakran mentem heti 300 km-t is vagy néha többet és sose volt olyan combom/vádlim mint a legtöbb bringásnak, akikre irigykedek. Kényelmesen tekertem le akár 200km-t is egyszerre. Lehet többet fejlődött volna az izomzatom ha kevesebbet megyek de azt izomból.

2019. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi a hegy?

Kaposvár és Szekszárd mellett is van "hegy"

Meg Eger meg Miskolc meg Sopron, meg Gyöngyös mellett is! :DDDDD


én a napi 25 km-t megcsinálom ha tehetem. De igyekszem 40-50-et. NAPI!

heti 10 km-ből még a boltbajárás sincs meg, 2 km a teszkó. oda-vissza 4.

sörért meg minden nap el kell menni...... mert fogy.... nagyon.... gyorsan.... :D

2019. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

Amikor én anno keményebben belecsaptam a bringázásba, a vádlikerületem fél év alatt 3 centit nőtt.

De akkor a keményebb belecsapás heti 80-150 km-t jelentett, benne heti egy Dobogókővel. És mindez versenytempóban, mert tényleg versenyeztünk is.

Év végén 6900 km-em volt.


Gondolom nem nehéz felmérni, hogyan viszonyul ez a heti 10 km-hez. A fejlődés is hasonló arányú lesz.

2019. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A vádli nagyon genetika függő is ám
2019. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!