Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az összteleszkopós kerékpár...

Zero-eco86 kérdése:

Az összteleszkopós kerékpár melyik bicikli csoportba esik?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ilyen biciklit, de nem tudom hogy hányas méretűt(175cm). Átnéztem jó pár táblázatot de ezt a típust külön senki se említi. Én arra gondolok, hogy ezek az mtb kerékpár kategóriába fog esni, de nem tudom hogy ez így helyes e.

2019. ápr. 2. 18:46
 1/6 TR75 ***** válasza:

Összteleszkópos vagy fully MTB.

És gyártótól/modelltől függ, hogy melyik méret jó neked.

2019. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is 175 vagyok

Mindenki azt mondta, hogy 29-est ne ne neeeee

A táblázatok szerint még éppen benne van a 175 a 29-ese mezőnyében, úgyhogy azt vettem és nem bántam meg.

Azt mondom, ha ven lehetőséged elmenni körbenézni boltokba, akkor tedd meg.

Ülj fel kölümböző méretü bringákra!


Ja nekem a 29-es montom 43-as vázméret - és pont jó

2019. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Öszteleszkoposból van sokféle.

Van dh,xc,mx,enduro,stb.

Mire akaros használni?

Az második 29ezése az a kerékmeretre vonatkozik de az mástéma.


Ökölszabájkent elmondható,hogy a175cm es embernek gyártótól függően 17-19colos (váz méret)kell. A váz méretét a gyártók szeretik sajátmaguk kitalálni és ezért nem egyezik a többi gyártóéval.

2019. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Auchanban akciós most sok kerékpár úgy emlékszem összteleszkópos is van közöttük érdemes megnézned ha arra jársz. Kiegészítőket is árulnak például lámpát nyerget sisakot, az jó ha egy helyről meg tudsz venni mindent ami kell és jó áron.
2019. ápr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az auchanos biciklik azért erősen a "biciklinek látszó tárgy" kategoriába esnek.

Annak oka van,hogy máshol a hasonló termék 3x,4x annyiba kerül.


Persze ha csak gurulni akarsz a téren és nyeregben ülve dumálni a haverokkal arra jó! De csak arra!

2019. ápr. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Ugyanabbab mint a nem összteleszkópos. Egy összteleszkópos outi az outik csoportjába. Egy összteleszkópos trekking a trekkingek csoportjába. Egy összteleszkópos XC az XC-k csoportjába... És így tovább...
2019. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!