Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » X Fact Action 2. 0 vélemények?...

X Fact Action 2. 0 vélemények? Menet készen adja a Hervis vagy el kell vinni szervizbe?

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 8. 20:19
 1/3 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Te vettél ilyet?
2019. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Ha még aktuális akkor nem ajánlom. Nagyon nem. Az összes X fact egy vacak, kukábavaló. Még arra se nagyon alkalmas, hogy elmászkálj vele bárhova. A bowden kiszakad, a váltó megakad, a gumi leereszt minden ok nélkül.
2020. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes... Ez előző X Factomat 16 évig használtam, igaz nem pont ezt a modellt és nem tapasztaltam ilyeneket...

Gumibelsőt cserélni mondjuk nem egy nagy kaland. A gumik tényleg nem a legszuperebbek ezeken. Így lejárás után én a külsőből is komolyabbat vettem. Bowdennel sem volt gondom. Váltóból pedig nem saját gyártású no-namekat használnak, hanem ugyan olyan Shimano van rajtuk, mint bármi máson. Nyilván azt célszerű megnézni, hogy ne egy olcsó Turney legyen. Egy Deore XT már egész jó. Nálam nem volt jellemző az akadozás sem, pedig csak egy Acera volt rajta.

2023. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!