Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valaki tud ajánlani valami jó...

Valaki tud ajánlani valami jó minőségű belsőt, ami nagyon lassan veszíti el a nyomását?

Figyelt kérdés

2019. márc. 23. 16:41
 1/10 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett: gumibelsőre (tömlőre) gondolok.
2019. márc. 23. 16:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik neves gyártó belsöje.
2019. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Schwalbe például. Bár nekem volt amelyik eldurrant. De amelyik nem, az jól tartotta a nyomást. Amióta az MTB-ben defektgátló trutyi van, jóval kevesebbet pumpálom. És tényleg megfogja a szúrt defekteket. Kivettem a belsőt és találtam szúrást. Amúgy észre sem vettem.
2019. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én használok schwalbet, CSTt és continentalt is.

Mindegyik szépen elengedi a nyomást egy idő után


Mit jelent nálad a nagyon lassan?

Ha mondjuk 2 hetente kell pumpálni az már elfogadható?


Amúgy javaslok egy minőségi műhelypumpát amivel néhány mozdulattal fel lehet fújni a gumit és egy nyomásmérőt (nem azt ami a pumpán van - ha van)

2019. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Mit jelent nálad a nagyon lassan?


Ha mondjuk 2 hetente kell pumpálni az már elfogadható?"


Igen, ha 2 hetente kellene az elfogadható lenne.

Heti 100-140 km-t tekerek. Az első gumimban a gyári belső 0.5 bar-t ereszt hetente, a hátsó keréken lévő(defekt során szerelő által felrakott) meg kb. 2-2.5 bar-t.

(6 bar nyomásra szoktam fújni mindkettőt és kb. 5 bar alá nem szeretném, hogy menjen.)

2019. márc. 24. 19:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Tegyél bele Slime-ot, tapasztalataim alapján segíthet a porózusságon (vagy akármi miatt, de kb. 2 hétig érzésre ugyanolyan kemény) amellett, hogy folyadékosan a szelepeket karban kell tartani.

Egyébként miért akkora tragédia, hogy hetente rászánsz 3 percet és megfújod? A 2500 Ft-s aldis műhelypumpa remekül teljesít.

2019. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Én cst,continental,és egyébb belsőket használok.

Van úgy hogy 3hétig rásem nézek a gumira és nincs érezhető nyomás vesztés.


Nálad a nagyon magas nyomás is a probléma forrása lehet. Én is javaslom a defektgátló lötyit.

2019. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Van úgy hogy 3hétig rásem nézek a gumira és nincs érezhető nyomás vesztés."


Ezt kifejtenéd bővebben? Hány bar-rol hány barra csökken?


"Nálad a nagyon magas nyomás is a probléma forrása lehet."

4-6 bar között van a gyárilag ajánlott nyomás a gumiköpenyemen, szóval nem "nagyon magas" a nyomás.

2019. márc. 25. 05:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudja a franc kézzel megnyomom,azt hiszem van akkora rutinom,hogy tudjam mikor kell belefujni. (Saját bringánál bizosan) de majd ma megmérem.
2019. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alex Fly ***** válasza:
Nekem jelenleg Continental HermeticPlus belsőim vannak és nem vettem észre, hogy túl gyorsan csökkenne a nyomás.
2019. ápr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!