Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csepel Woodlands Pro 29 1. 0...

Csepel Woodlands Pro 29 1. 0 kirándulásokra, nem durvulásra megéri ennyiért?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem jónak tűnik mert duplafalú alu felni van rajta alu aggyal, a tárcsafék az nagyon jó. A Csepel alkatrészeknek örülök mert a Csepelről jókat hallok így azokkal nem lesz gond. Érdekel a ti véleményetek is.


2019. máj. 1. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az a fék pont nem nagyon jó. A Rockrider 540 nekem szimpatikusabb ebben a kategóriában. Kirándulgatni megteszik ezek, de sokat nem kell várni tőlük.
2019. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Decathlonban kapható biciklikről olyanokat olvastam, hogy más bicikliszervizek sokszor nem hajlandók elvállalni a javításukat, a Decathlonban lévő szerviz pedig nem túl hozzáértő. Ezért nem vennék Decathlonban biciklit inkább, hiába szimpatikusak a biciklik amiket árulnak.
2019. máj. 1. 09:30
 3/5 szlory ***** válasza:

Szia! Pedig jobban járnál a fenti összehasonlításban a Rockrider 540-nel a Woodlands29 1.0 helyett. Egyedül arra lehet még gondolni, hogy a 27.5" kerékméret és a 29" kerékméret közül a 29-es haladósabb tud lenni, főleg magasaknak ajánlott, kirándulgatni.


A Csepel alkatrész annyira magyar, mint a Rockrider alkatrész francia. :D


A Decathlon szervizesei között eltérés valóban van. Nem mindegy, hol csináltatod, meg kivel. De ez mondjuk bármely bringabolttal is így van! Megnéztem az RR540-est, semmi olyan alkatrészt nem látok, ami miatt hanyatt esne a szerelő. A tárcsaféke mindkettőnek alap, de a Rockrideré sokkal jobb. A kerekeinél én megnézném, mert a Csepeltől nemrégen láttam MENETES hátsóagyat, tárcsafékkel. Az egy Woodlands Cross 28 volt, szerintem ugyanazt a kereket tették ebbe is. Na attól falnak mennék én is.


A helyedben keresnék egy szervizest a közelemben, megkérdezném, hogy vállal-e "Rockrider 540-es" bringát. Ha igen, megvenném a Dekába, elvinném beüzemelésre a szerelőhöz. Már ha a Decathlon jótállási szabályai ezt lehetővé teszik - ezt ugyanis nem tudom. Ha nem, akkor sem nagy gáz, a garanciád legyen meg, a többi kevésbé életbevágó.

2019. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ne vállalnák el a szervizek a Rockridert, miért ne tennék, minden szabványos rajta, tehát tudják az alkatrészeket cserélni. Én meg is kérdeztem ezt a mellettünk lévő szervizben, és csak annyit mondtak, hogy vigyem. Ár érték arányban a Decathlonos jobb, viszont ebben az árkategóriában szerencsésebb lehet a mechanikus tárcsafék, azt sokkal egyszerűbb az árokparton javítgatni, mintha a hidrásból elfolyik az olaj...
2019. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a belépő dekás bringákra fanyaloghatnak esetleg a szervizek. Gagyi bringát szerintem senki nem szeret szerelni, mert beállíthatatlan. Azt meg nem szeretik hallani a tulajok, hogy a fele alkatrész a kukába való rajta.


A hidrós féktől én nem tartanék. Ha van is gond vele, nem kell az árok szélén szerelni, mert egy fék marad, ami hazajutni elég. 10 éve járok hidrós fékkel, soha nem volt gondom. A Csepelen lévő promax típus a neten talált infok alapján a V-féknél is gyengébb.

2019. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!