Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hirtelen fellépő talpgörcsöt...

Hirtelen fellépő talpgörcsöt hogyan szoktatok megszüntetni, ha még sok kilométert kell utána tovább tekerni?

Figyelt kérdés
Pl. egy versenyen, vagy hasonló, ha ott a görcs, mit teszel vagy eszel?

2019. máj. 10. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
1 kiskanal magnezium citratot asvanyvizbe meginni.
2019. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Versenyen még szerencsére nem jött, ott elég szűk az idő.

Túrán már volt rá példa, öt percnyi ide-oda sétálás lerúgott cipővel megoldotta a gondot.

Amúgy, mint utólag kiderült, nálam a túl szűk cipő volt az ok.

2019. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagy általánosságban a görcsökre magnézium szedését szokták ajánlani. De az nem olyan, mint a rajzfilmeken, hogy bekapod és azonnal jobban is vagy, hanem rendszeresen kell szedni.

A cipő talpán nem nyomódik át a pedál mintázata?

2019. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vonyitottam és kimaszíroztam.

De ha ritkán vagy inkább 1x 2x lépfel arra nemfeltétlenűl kell mqgneziukot szedni. Ártani nem árt de mivel nem gyakori ezért igazi magnezium hiány nem állfenn.

Sokkal valószinübb valami kerékpár hiba. Nálam puha volt cipö talpa és bizonyos helyzetekben megnyomta a talpam egy pontját a pedáll egyik tüskélye.

2019. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még van pár napom, próbálok változatosan étkezni, de lehet nekem is a szoros cipő a gond,
2019. máj. 15. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!