Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi lehet a baja a szobabicikli...

Mi lehet a baja a szobabiciklinek?

Figyelt kérdés
Egy régebbi kb. 15 éves darabról van szó, Body Coach Exercise Bike TS15 van ráírva, ha ez számít valamit. Pár hete észleltem, hogy az erősséget állító tekerő megakad, ha erősíteni akarok az ellenálláson, lefelé viszont nem volt ilyen gond. Akkor megálltam, letekertem teljesen, és észrevettem, hogy maga a tekerő műanyag lötyög egy kicsit, vagy nem is tudom, nem olyan mint volt, viszont ezután hogyha rányomtam akkor engedte felfelé is tekerni, erősíteni az ellenállást. A legutóbbi alkalomkor viszont feltűnt hogy hiába erősítek rajta, pár pillanatig tényleg nehezebb tekerni, de aztán egyre gyengébb, mintha nem tartaná. Most viszont teljesen bekrepált, nem lehet szabályozni semmit, se fel se le, csak így üresen ellenállás nélkül forognak a pedálok, ha hajtom. Mi lehet vele? Egyelőre nem mertem szétszedni, mert annyira nem értek hozzá, meg nem is én raktam össze, bár már sokat végülis nem ronthatok rajta.

2019. máj. 13. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A nehézség állítója egy műanyag tárcsa,ami egy fém tengelyen forog.Ha a tárcsa elreped a fém tengely körül,akkor van az,hogy nem lehet állítani a nehézséget csak akkor ha erősen rászorítod tekerés közben.Ha a pedál ellenállás nélkül csak forog,akkor ráadásul még az ékszíj is leeshetett.Sajnos az ellenállás szabályozó tárcsát nem lehet kapni sehol.
2019. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elèg idős ezeket nem ugy tervezik, hogy több èvtizedeket kibirjon.

Csoda, hogy eddig birta.

2019. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!