Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi okozhatta ezeket a sérülése...

Mi okozhatta ezeket a sérüléseket a biciklimen?

Figyelt kérdés

3 biciklim van. Ma reggel ilyen állapotban találtam a bicikliimen a markolatokat:

[link] | [link] | [link]

[link] | [link]

[link] | [link]


Az az érdekes, hogy minden egyes bicajon másmilyen típusú markolat van, és az ugyanolyan típusúak ugyanolyan mértékben károsodtak (az első képeken lévőnek szinte mindkettő markolata lejött teljesen, a másik kettőnek csak "össze lett rágva" vagy nem tudom). De mind a kettő oldalon, minden biciklin, szinte pont ugyanott "sérült".


Maximum 2-3 nap alatt történhetett ez. Végig fedett, zárt helyen voltak a biciklik (garázsban).

Szerintem valami rágcsáló lehetett, a hiányzó részeket nem találtam meg sehol...


Kérésre küldök még képeket, ha ezek esetleg nem lennének jók.


Bármilyen válasznak örülök, szeretnék a végére járni, hogy mi okozhatta ezt.



2019. máj. 13. 20:16
 1/7 tothp ***** válasza:
91%
Hát ez bizony egérke...
2019. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az nem valami biztató... mit tudok tenni ellene? :((
2019. máj. 13. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ėlvebefogók , egyik szögletes zårt műanyag dobozka ha befut a dióbél stbcsalira akkor lecsuk a mágneses ajtô . Måsik áttetsző fémhálós ami szűkül ės nem tud kijönni .
2019. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakértő, de ez valami patkány is lehetett akár. Egértől ilyen psztítást nem láttam még, de persze elképzelhető.
2019. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok szakértője a témának, de a képkeresés alapján lehet patkány is, és akkor azonnal irtani kell, már holnaptól, mert valahol a közelben jól érzik magukat, nagyon szaporák és a rágcsálók kártételéből ez csak kis bemutató volt.

[link]

[link]

[link]

Szart nem találtál?

[link]

2019. máj. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

Bocsánat, kérem töröltetni az előző oldalszétcsesző kommentet.

Ismétlés hiba nélkül:


Ejha.


Ez bizony patkány. Jól látszanak a dupla fognyomok.



Amíg nincs irtás, valamivel távol kéne tartani a dögöket.


Egy ötletem volna, de te sem fogod élvezni a szagát.


A kormánycső végébe szorosra tömött vattára húzd az új markolatokat, a markolat végén egy kis lyukon a vattára be kell csöpögtetni szalmiákszeszt.


A lépcsőházban is lesz némi ammóniaszag, de a patesznak tutira elveszi az étvágyát.


Nyest meg ilyesmi ellen működik a gázolaj is, valószínűleg patkányra is jó. Elviselhetőbb a szaga, mint az ammónia, az speciel engem is elhajtana.

2019. máj. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ürüléket nem találtam, szagát se éreztem sehol
2019. máj. 14. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!