Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Állandóan kiszúrja valaki a...

Állandóan kiszúrja valaki a bicajom gumijait, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Koli mögötti tárolóban van a bicajom... 2 naponta leeresztve találom, szétszedem, s lyukas a belső, de sosincs meg, hogy mitől. Eleinte a felnire, vagy a külső gumira gyanakodtam, de most már egy 2 cm-es vágás volt a hátsó kerekemen, ami nem a semmitől keletkezhetett...

Mi tévő legyek? Sajnos csak ott tudom tárolni, mert a koliszobába nem engedik felvinni....


2010. júl. 6. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyél műanyag deffektvédő szalagot, meg olyan belsőt, amiben az a lötty van (ha deffekted van, akkor a kereket körbepörgeted, odamegy a folyadék, a lyukon megszárad, és "beofltozza" a deffektet...). Egyébként err megoldás nincs:D
2010. júl. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hát figyeld ki hogy ki szúrja ki aztán verd meg :D
2010. júl. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én lehet hogy visszahajlítanám annak az úriembernek a kezét a nem hajló irányba aki kiszúrkálná a bicajom kerekét.
2010. júl. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

haveromnak is volt ilyen dolga, egy k.csög folyton kiszurkálta a belsőjét, majd megunta és vett egy szar tescós belsőt és gumit, vett vagy 2,3 doboz domestost amivel telenyomta (túlnyomásig a belsőt) és mikor ment a hapsi hogy kiszúrja (meg is figyelte haverom)jól bele szúrt szerencsétlenségére jól oda is hajolt a gumihoz és bele egyenesen a pofájába a domestos!:D nem mondom, 'kissé' szar lehetett!:) persze ez akkor nem működik, ha egy nagyon nagy vágást csinál mert akkor csak kifolyik, de ha egy kis átmérőjű valamivel szúrja ki akkor spriccel!

egyébként még azt is megteheted, hogy simán megfigyeled (felveszed kamerára!!!), jól megvered (ne legyenek azért nagy külső nyomok:D elég ha leütöd valamivel, hogy ne menjen el) és hívód a zsarukat, hogy folyamatosan megrongálta a bringád! jól jársz, mert annak a genyának fizetnie kell neked kártérítést amiből vehetsz egy nagyon fasza bringát!:D

2010. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én felvenném kamerára és kalasnyikovval adnék neki
2010. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hogy felveszi az oké meg hogy kifizeti de ha komolyabb bicajod van (merida,caprine) ezekre általában van biztosítás van(nekem van) kapsz a biztosítótól pénzt+a gyerektől, ilyenkor már van 1 komoly kerék(2db):)
2010. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyél kevlárbetétes külsőt :)

Nekem az van, nem tudták kiszúrni. De kaptak egy sallert mert pont észrevettem :D

2010. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer nálunk is volt hasonló eset, de mi csapatosan jártunk bringázni is. Minden héten mindig ugyan abban az időpontban jött az emberünk. 3 hét után kaptuk el, este lent maradtunk a bringákkal és lám, jött is az akit kerestünk. Egy tag lezárta kívülről az ajtót és másnap reggelig bent is volt a tettes. Akkor kihívtuk a rendőrséget és elvitték. Azt hiszem fejenként 30.000ft kártérítést kaptunk. (Többnek is örültünk volna, de mindössze 5000-6000ft volt a kár összesen) Az, hogy bent volt éjjel senkit nem érdekelt...
2012. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!