Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » KOSARASOK! Hogy tudnám a sima...

KOSARASOK! Hogy tudnám a sima ziccert állandóan bedobni?

Figyelt kérdés
Na szóval az a nagy bajom, hogy kb 10/3 dobok be(védővel), mert egyszerűen nem megy vagy nem tudom...otthon gyakorlok és csak nagyon ritkán hagyom ki...de ha mögöttem van 1 védő, vagy már csak azt gondolom h sapka lehet egyszerűen kihagyom...és nem csak testi ütközésnél hagyom ki!!!! és ez olyan bénává tesz...ti mire gondoltok vagy mit gyakoroljak h "finomabb" legyen a ziccerem (edzőm azt mondja h túl erőssen ziccerezek)...
2011. jún. 1. 19:22
 1/3 anonim válasza:

Nekem is vannak is leblokkolásaim de általában oylan 20 perc után belejövök a játékba :)

az én edzőm ezeket tanácsolta:

- lazulj el, ne erőből dobd a labdát, legyél hozzá gyenge

- dobáskor, rögtön amikor eldobod a labdát ejtsd le a csuklód

-amikor ugrassz, ugorj nagyon,húzd fel a térded és próbál minél ívesebbet dobni!

Ha ezekre koncentrálsz szinte lehetetlen h kihagyod, osk gyakorlás után meg már természetes lesz h így dobsz:)

Remélem segítettem valamit!

2011. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösszii:) igen-igen
2011. jún. 2. 19:27
 3/3 anonim válasza:
igen.. az első választ adónál a pont ;) a csuklódra és az ugrásra figyelj.. :)
2011. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!