Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Régi retro kerákpár megvétele...

Régi retro kerákpár megvétele ugyan megfelel e a terveimnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

boltba,munkája,postára és egyéb helyekre szeretnék kerékpárt venni helyben. Egy 4 ezres helyen lakom szóval nem 20-30 km -es körzetben lenne szükségem biciklire. Nem szeretnék új kerékpárt venni a körzetemben pár ezerért árulnak hajthatót. Ilyen kerékpár megfelelne e a célomnak ? :


[link]



2019. máj. 21. 15:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ami fontos,hogy nem ezt a kerékpárt szeretnék megvenni csak nagyon hasonlót 4 ezerért árulják. Kipróbáltam rendes jó hajtható állapotban van
2019. máj. 21. 15:46
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre az oldalra véletlenül találtam rá ,de olyan árakért is van fent bicaj amin már új kerékpárt kap az ember majdnem.
2019. máj. 21. 15:48
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm árulja ezért próbálhattam ki ,de csak most gondolt úgy,hogy eladná.
2019. máj. 21. 16:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Tiszta rozsda festék foltos , ronda . A lánc fékhuzalok kilehet nyúlva a fogaskerėk a gumik kopottak a kerekek 8assal teli vagy sérültek . Veszélyes az ilyenre ráülni a yard is megfogna jogosan . Rombôl nem lehet kincset kihozni . 15 20 ezerért jobbat lehet kapni Testbike Markeltplace oldalain .
2019. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor a hirdetők a buták,hogy azt hiszik 8-10-20-30-40 ezerért megveszi ezeket valaki ?
2019. máj. 21. 16:22
 6/11 A kérdező kommentje:
ahol lakok nincs rendőr :D nem teszi be a lábát rendőr ilyen helyekre :D
2019. máj. 21. 16:28
 7/11 A kérdező kommentje:
hasonlít erre ,de azt ugye olvastad,hogy nem ezt akarom megvenni csak hasonlót. A festéssel ne foglalkozz van festékem lefestem a vázat.
2019. máj. 21. 16:30
 8/11 anonim ***** válasza:
kontrafékeset akarsz venni? lényeg hogy a hajtás rendben legyen azt a legdrágább javíttatni, egy kopott külső nem számít azt könnyű lecserélni.
2019. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, nagyanyám is ilyet hajtott... A jard meg pesten foglalkozik a bringásokkal, vidéki kisvárosokban pont leszarja őket.
2019. máj. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Wadmalac ***** válasza:

Nincs ezzel baj. Némi lánckenés, megvakult első lámpa cseréje, dinamó újradrótozás és kész.

A sztender rozsdáját elintézi egy darab csiszolóvászon és festékspray (bár az eléggé lóg, én cserélném).

Ilyen állapotért én mondjuk valami 5-10 e Ft közti pénzt adnék csak.

2019. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!