Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyibe kerül egy ehhez...

Mennyibe kerül egy ehhez hasonló kerékpárt megépíteni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Egy ilyen keróra gondoltam:

[link]

Tárcsafék nem feltétlenül fontos, a váz az maradna polarx. Kíváncsi vagyok hogy ki lehetne hozni max 60000-70000-ből. Főként aszfalton használnám de földúton is mennék vele néha-néha. És nem a legfelsőbb kategóriás alkatrészekkel szerelném fel, inkább közepes-alsóbb kategóriájúval.



2019. máj. 22. 17:33
 1/8 anonim válasza:
Esélytelen 60-70ből, montit nem éri meg építeni, kivéve ha nem csak hobbi szinten tolod hanem sportolóként. Jobban megéri egyben megvenni használtan
2019. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha új cuccokkal akarod, akkor még a leggagyibb cuccokból sem fog kijönni. De használtból sem lehet ennyiből értelmes dolgot összerakni. Van fent most ennyiért használt polarX testbike aprón, azt kell megvenni. Még tárcsafékes is. Nyilván nem ilyen szintű felszereltséggel, mint a linkelt képen, de sokkal jobb, mint amit össze tudsz legózni. Aztán idővel tudsz gyűjteni, és fejlesztgetni az igényeid szerint.
2019. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esélytelen. A villa többe kerül.

Aza a másik,hogy a polarx nem az a túrázos bringa.

Ilyen néha földúton is használatra igazából még a monti is túlzás.

Treking pufi gumival,cross bringa kellene ilyen használatra.

2019. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a váz marad és CSAK alsó kategoriával szerel akkor talán kijöhet. Egy tx szériát megengedhet magánakvalami hulladék teló urambocsá rugos villával és nyilván nem tárcsa hanem V-fékkel. Persze otthon épitve.
2019. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na igen, ez a bringa nem tekerni való, hanem ugrálni, trükközni. Szerintem 10 km-nél többet nem bírnék ki rajta.
2019. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én fájós hátú vagyok, egyedül dirt-street bringákon tudok olyan testhelyzetet amivel kényelmesen tudok tekerni, országútin pl kb 5 perc alatt áll be úgy a hátam, hogy elegem van az egészből, nekem is polarx volt sokáig, de sajnos megadta magát a váz, pedig szerettem nagyon, többször is kerülzem vele balatont... Nyílván nem úgy, mint az outisok... + Bp nincs gyorsabb közlekedési eszköz, megtanulsz jól bunny-izni és nincs előtted akadály, nem korlátoznak az utak... Mindenen keresztül jelige... Viszont rendőrökkel lesz gondja annak aki megfogadja a tanácsom :)
2019. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De középkategóriás alkatrész, egy első fékszett kerül 60-70ezer ft-be... Bringát nem hozol ki ennyiből...

Hasonlót használtat kaphatsz ennyiért, sürgősen eladót, vagy olyat aki nem tudja, mit ad el. Mindkettő ritka.

2019. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tothp ***** válasza:

2 alap agy 15-20K 2felni 4-5K küllősor 6-7K lánckeréksor 3k+

és ez csak két egyszerűbb kerék gumi nélkül. És máris 30 ezer körül járunk.

2019. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!