Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Motoros szelepet hogy kell...

Motoros szelepet hogy kell felpumpálni?

Figyelt kérdés

Évek óta normáls szelepet használunk kerékpárba mert a motorosat nem érterm hogy kell pumpálni.


mindig ereszt miközben tekerem rá a pumpa tömlőt, vissza jön a levegő amit belenyomok



2018. júl. 23. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Elkezded tekerni és egyszer csakk ereszt le, olyankor tovább kell tekerni amig már nem ereszt. Utána pumpálod, és vissza tekerésnél ugyanúgy elkezd majd ereszteni, ezért gyorsan tekerd vissza. Ha teljesen visszatekereted nem kéne eresztenie.
2018. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a szelepben az a rugós elzárónak mennyi kell betekerve legyen?

most azon lazítottam és ugy pumpáltam de közben jött a levegő igy a végére nem sikerült oylan keményre mint kellene

2018. júl. 23. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A pumpában is kell lennie szelepnek ehhez, ami meggátolja a levegő visszaáramlását. Ha a pumpa csövébe belefújsz és feljön a pumpa szára, akkor vagy nincs benne szelep vagy átereszt.
2018. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:

A szelepházban egy rugós szeleptű van, amit a pumpa nyit a felhelyezéskor. Ha nem meglazítottad hanem kitekerted...persze hogy szökik a levegő. Legyen mindig teljesen betekerve.

Itt olvashatsz némi információt:

[link]

2018. júl. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi, akor szerintem a pumpában lévő elzáró n em jó mert nem volt használva kicsit rozsdás is volt, majd egy ujjal kipróbálom.

köszi!!

2018. júl. 27. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!