Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyiket válasszam? Vagy...

Kecsketáp kérdése:

Melyiket válasszam? Vagy ezeken kivül mást?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyorsan haladni aszfalton, túrázni, de rossz minőségű és földúton is mennék.

2019. jún. 21. 22:22
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kívánok : [link]


[link]

2019. jún. 21. 23:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, mindkettő nagyon jó gép. Terepen a Road rázni fog, ha rossz a burkolat. A cross paragon teleszkópja ebből sokat csillapítana. Viszont aszfalton a cross nagyobb súlya hátrány. A cross jobb mindenes gép, a road pedig gyorsabb aszfalton. Elmegy az is könnyű terepen, de lassabban és rosszabb komforttal. Én talán a road felé hajlanék azért, de ezt a döntést neked kell meghoznod.
2019. jún. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Minőséggel egyikkel sincs gond, jó cuccokkal szerelt gépek. Ha túrázni szeretnél, akkor a teleszkópos biciklit ajánlom, az amúgy is kényelmesebb. Arra tudsz tenni sárvédőt, csomagtartót is. De én a cross exc modellt választanám, az általad linkelt fogkiosztása inkább sportos, terepes felhasználásra való, aszfalton a nagy fokozat "elfogy". Meg a 3*10 sebesség szélesebb tartomány, mint a 2*11. Nemcsak azt jelenti, h több fokozatod van, hanem a legkönyebb és legnehezebb fokozatok közt nagyobb az eltérés és kisebbek az ugrások, ez nagyon kényelmes túrázásnál, sportos felhasználásnál ez annyira nem szempont.

Ôsszegezve a cross exp jobban kihasználható bicikli, ha aszfalton gyorsan szeretnél haladni, akkor országútit kell venni, de azzal nem fogsz örülni, ha 70 km után rátérsz egy töredezett 12 kmes szakaszra, főleg, ha utána van még 50 km...

2019. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 🙂
2019. jún. 22. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:

A telósat. Mert vannak az aszfalton is kátyúk.

És a plusz súly nem akkora,hogy valódi hátrányt jelentsen.

És bár ez személyes szempont inkább kényelmes legyen...a teljesítmény rovására.

2019. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is
2019. jún. 22. 16:48
 7/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy valamiért nekem nem tetszik a váz, valahogy kék vagy narancssárgában jobban tetszene :S
2019. jún. 25. 22:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor válassz másik gyártót... Az, h a vázon milyen matrica van, kevésbé lényeges, mint az összetevők minősége. Ha egy túrabringa full xt szettel van szerelve, az több, mint jó a legtöbb bringásnak
2019. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen. De az sl nél nem éetem mi ez az mtb hajtás.. 38 fog elől
2019. jún. 29. 10:39
 10/10 A kérdező kommentje:
Na köszi a válaszokat :P
2019. jún. 29. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!