Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A spinning biciklin van nagy...

A spinning biciklin van nagy ellenállás? Olyan, amikor nehéz tekerni?

Figyelt kérdés
Vettem egy spinning biciklit. Sose volt túl nehéz hajtani a legnehezebb fokozaton se, de mostanára már egyre könnyebb. A bicikli mágneses. A férjem beletett még több mágnest, de semmi sem változott. Aki ért hozzá legyen szíves írja már meg kb. óvodások szintjén, hogy mi lehet a baj, mert nem értek hozzá, és tanácstalan vagyok. A biciklit a napi kardióhoz vettem, de nem ér semmit, nem is lihegek.

#ellenállás #spinning #buicikli #mágnes kardio
2019. júl. 6. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában van rajta 10 fokozat. A 10es olyan nehéz hogy csak állva testsúllyal belesegítve tudod hajtani.

De nézz el egy spinning órára az a legegyszerűbb és akk el tudod helyezni az egèsz edzéstípust.

2019. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg, mi lehet a baj a biciklivel? Nem értem. Akkor tuti nem jó valami a bicóval.
2019. júl. 7. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!