Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan lehet hatékonyan...

Hogyan lehet hatékonyan gyorsan tekerni a spinning kerékpárt?

Figyelt kérdés
3.alkalommal vettem részt spinracing órán, már remekül tartom a tempót a többiekkel, egyedül csak a "hajrá" résznél vannak gondjaim. Szeretném tudni, hogy van-e valamilyen technika, amivel hatékonyabban tudom igazán gyorsan tekerni a kerékpárt, mert valahogy sehogy sem tudom felgyorsítani.

2019. jan. 24. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

hát nyomassad az edzés és majd megerősödsz és akkor menni fog jobban is


én tavasszal a sírással küdök 20 km után.

őszre 120 kmsem kottyan meg.

2019. jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, akkor a spinning kerékpárokon van egy csatszerű képződmény, ami a lábadat rá erősíti a pedálra. Ha ez így van, akkor ne úgy tekerd, mint egy normális biciklit a boltba (csak nyomod a pedált) hanem próbáld meg hátul lévő, felfele jövő pedált húzni a lábaddal.

Tehát egy láb munkája nem nyom-szünet-nyom-szünet, hanem nyom-húz-nyom-húz.

2019. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni ezt a technikát és igyekszem türelemmel is lenni ...a sírás meg a "hagyom az egészet a f....a" nekem is megfordult a fejemben. :D
2019. jan. 31. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!