Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik csapat...

Bumbi02 kérdése:

Szerintetek melyik csapat volt a legjobb a vb-n?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy ki nyerte meg a vb-t, mer sztem itt a kettő nem fedi le egymást...
2010. júl. 12. 09:58
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
45%
Hollandia!!!!
2010. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%

Német, és szánalmas, hogy spanyolok egyáltalán döntöbe jutottak szar játékkal. (vtak meccseik ahol villat és torrest is ki kellett vna állítani szándékos ütés/rúgás miatt.) a többit kedvem sincs leírni,mert rengeteg volt....

A bronz meccs csapati sokkal inkább megérdemelték vna a döntöt, az egész vb alatti teljesítmény alapján

2010. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Hollandia és Németország. Spanyoloknak semmi keresnivalójuk nem volt a döntőben. Szánalmas
2010. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
71%

sztem a Spanyolok voltak a legjobbak (=

am a tegnapi meccsen Robbent is kilehetett volna állítani sza psszt legyen Torresról :)

de ők is jól játszottak xD és a németek is

2010. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

nem volt a legjobb a biro... heitingának ugyanazt a lerántást befujta amit puyolnak asszem robben ellen nem? (igaz robben nem esett el, viszont igy előbb érhette volna el a labdát mint casilas)

meg volt hogy felrugtak egy játékost (máig nemtom h hollandot vagy spanyolt nem figyeltem xd) az észrevette h nem fujtak be semmit erre felpattan és azzal a lendülette fellöki a másik játékost akinél labda sem volt má rég... szal ienér is alapból sárgát kellett vna adni...

amugy igen a bronzmeccs sokkal szebb meccs volt...


én spec a hollandokat és németeket tartom a két legjobb csapatnak mert ők az egész tornán teljesitettek, nem csak az utolsó két meccsen...

2010. júl. 12. 10:20
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
SPANYOL ÉS NINCS VITA xD
2010. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A spanyolt rúgták elég szépen mellkason, durva volt.Szerintem a spanyolok jók voltak, de főleg a kapusnak köszönhetik, hogy idáig eljutottak és nyertek!Nekem még uruguay játéka volt szimpatikus, Forlan megérdemli a legjobb játékos címet!Bár argentin drukker vagyok, a németek ellen siralmasak voltak:(
2010. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
Igen a SPANYOLOK voltak a legjobbak és ez leginkább Villának és Casillasnal köszönhető!!VIVA ESPANA!
2010. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem el, hogy valaki komolyan azt gondolja, hogy a spanyolok a legjobbak :D
2010. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

spanyol

most jönnek a kis fhaszok hogy ennyi gólt lőttek meg annyi gólt lőttek de pl. azt nem említik meg hogy össz. 2 gólt kaptak 7 meccsen, a vb-n nekik volt a legtöbb helyzetük

hollandok is jól játszottak, csakhát a spanyolok még jobban

és szerintem a legjobb csapat nyerte meg a vb-t

2010. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!