Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kosárlabda barátok! Milyen...

Kosárlabda barátok! Milyen sorsa lesz véleményetek szerint az új Miami Heat-nek?

Figyelt kérdés
LeBron, Dwayne, Bosh- al összeállva!
2010. júl. 12. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Tul sok sztár egyhelyen....Nem vagyok lakers druker de megfogják verni...
2010. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapszakaszt fölényesen hozni fogják, még arra is látok esélyt, hogy a 72-10-es rekord megdől. De a playoffban tuti ki fognak esni vagy valamelyik meccsen a bostontól vagy a döntőben a lakerstől. Wade megmondta, hogy Miami az ő városa, és ennyi. LeBron hiába fog bármit is csinálni, az embereket szerintem nem őt fogják imádani, és ez konfliktushoz fog vezetni. De, ha ez nem, akkor valami más fog kirobbantani valami ellentétet a játékosok között.
2010. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Keleti csoprt döntőjében ki fognak esni!LeBron James-en kívül mindenki jól fog muzsikálni(szerintem nem illik oda, ment volna bostonba xD)
2010. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha nem csak ez a 3 sztár próbál mindent megcsinálni, hanem a cserepad is hatékonyan ki tudja venni a részét akkor komoly esélyük van a bajnoki címre.
2010. nov. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BasketBoy válasza:

2012 van - a Miami Heat az idei szezon legerősebb csapata.

És ahogy én látom Wade, LeBron és Bosh nagyon összehaverkodott...

2012. ápr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Basketboy: igazad van. puszipajtások lettek. :DD
2012. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!