Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Euro 2020 C és F csoport....

Euro 2020 C és F csoport. Lehet tudni, hogy hogyan lesza sorsolás?

Figyelt kérdés

Igényeltem jegyeket az EB-re, kaptam 2db-ot, kifizettük és májusban küldik. Viszont fogalmam sincs, hogy kik fognak játszani vagy kik közül fognak sorsolni.


Júni 14 Amszterdam és Júni 16 Budapest. Azt tudom, hogy a sorsolás nov 30.-án lesz, de teljesen random vagy az első meccsen a hazai csapat tuti játszani fog otthon?


2019. aug. 20. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Én csak gyanítom, hogy minden kijutó házigazda hazai pályán kezd, de ez egyáltalán nem biztos. Ráadásul a pótselejtező előtt sorsolják a csoportokat - ha valamelyik házigazda ott jut ki, és már nincs hely a saját csoportjában, új sorsolást tartanak. Hogy ez csak részleges vagy nem, nem tudom.
2019. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!