Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vissza tudom nézni a spanyol,...

Vissza tudom nézni a spanyol, olasz, francia labdarúgó bajnokságok összefoglalóit valahol?

Figyelt kérdés
A tetves TV szolgáltatók még mindig nem hajlandóak felénk tolni a képüket, így nem tudom élő műsorban nézni a bajnokságokat, a meccseket. Az összefoglalókat viszont tavaly mindig meg tudtam nézni (magyarur, torrentről), most viszont úgy nézem, csak a német és angol bajnokság összefoglalói vannak feltöltve, amit igencsak sajnálok, és értetlenkedve fogadok. Fent vannak a többi bajnoki összefoglalók neten bárhol? A Sport 1, a Digi, és a Spíler is csinál összefoglalókat, tudom, csak fel van e ez valahova töltve neten? Biztos van aki hasonló cipőben jár, mint én, és a töke tele van a folytonosan halogató szolgáltatókkal, ő milyen alternatív lehetőséget talál hogy kövesse kedvenc bajnokságait?

2019. aug. 23. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Tányéros tévét az ország szinte minden pontjára lehet kérni. A Diginél van Sport 1, Digi Sport és Spíler is. Vagy megpróbálkozhatsz befogni a MinDig TVt, az alapcsomagban van Sport 1 és Spíler 1. A csatornákat előfizetés nélkül is be tudod fogni, csak nézni nem, így tudod tesztelni, hogy megfelelő-e a vétel mielőtt előfizetnél.
2019. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én itt szoktam megnézni a gólokat, összefoglalókat: [link]


Nekem kicsit sokat mutatnak a gólörömből meg a szurkolókból, mutathatnának többet a felépítésből, de azért nem rossz ez...

2019. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!