Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi kell, hogy kosárlabda...

Mi kell, hogy kosárlabda egyesületben tudjak játszani? Van esélyem ennél jobbnak lenni?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam egyesületben és nem tudom, hogy mi kell, ha benne szeretnék lenni egyben. 163 cm magasságú, 16 éves lány vagyok, hobbiból kosarazom 6 éve, de nem oktatott senki, csak lapos iskolai oktatást kaptam eddig.

2019. okt. 1. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyílván olyan egyesületet kell keresni, ahol van kosárlabda szakosztály, és ott megbeszélni a lehetőségeket.

Tagdíj biztosan van, versenyszerű sportoláshoz kell sportorvosi igazolás, de addig valószínűleg meg kell lépni néhány lépcsőfokot, hogy valóban a csapatba kerülj, ami esetedben már inkább hobbi szinten elképzelhető.

Nem azért, mert nem nőttél magasabbra, hanem mert nem tanították meg eddig az alapokat sem.

Viszont az edzések része a játék is, ahol megmutathatod mire vagy képes, tehát az sem kizárt, hogy ne csak buli szinten kosárlabdázz, de először találj egy klubot, ahol befogadnak.

Nem könnyű olyanok között bizonyítani, akik évek óta tanulják a kosárlabdát, de az se biztos, hogy egyedül leszel

2019. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!