Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmix pro-nál mennyi lehet...

Kuruzsló99 kérdése:

Tippmix pro-nál mennyi lehet a nyeremény egyenlegem?

Figyelt kérdés
Egy fogadás maximum 100.000 forint tétben lehetséges, maximum 1.000.000 forint lehet a nyereményem egy fogadásnál, ezek tiszták. DE: "Amennyiben nagyobb összeget próbálsz feltölteni mint 1.000.000 Ft, vagy a befizetéssel átléped a „befizetett egyenlegben” az 1.000.000 Ft-os határt, akkor a befizetést rendszerünk visszautasítja."---> A nyeremény egyenlegen nincs korlátozás?

2019. nov. 20. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Aszem úgy van hogy 1.000.000 ft csak én is próbáltam 10 eseményes odsokat csak 1.000.000 Ft ig fizet de hát az a gond hogy manapsag ezek a mai csapatok igen csak megbízhatatlanok mondjuk Manchester City Wolves nah meg Frankfurt München jah meg Fradi női kézicsapat döntetlenje
2019. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magasabb tétekel kevesebb meccsel jó játszani
2019. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha sokat játszol leginkább 0 lesz az egyenleged, tök mindegy kire, mennyit és hogyan teszel (tapasztalat, életben nem raktam még 1,2-esnél nagyobb oddsra, mégis lassan 0-n vagyok a sok "meglepetés" - értsd bunda - eredménytől).
2019. nov. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Utolsó, ne terjeszd ezt a butaságot. :)) Nem azt kell nézni, hogy mennyi az odds, mert az hülyeség. A sportfogadás kutatómunkát, és tapasztalatot igényel, amennyiben komolyan is gondolod. Ha meg nincs rá időd, vagy akaratod akkor fizess be protipsters.eu oldalra
2019. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4@4 "" sportfogadás kutatómunkát, és tapasztalatot igényel,..." Ez úgy hülyeség ahogy le írtad!

Nézzél meccset,meccseket, és rádöbben a kutatásaidra, hogy egy rakás x@r.

2019. dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Gondolom elbuktad a házadat és most hisztizel. Én meg faszán kiegészítem vele a fizum :D
2019. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abból vegyél kenyeret amit Én arra költök.
2019. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!