Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egyes újpesti szurkolók miért...

Egyes újpesti szurkolók miért tiltakoznak az új címerük miatt?

Figyelt kérdés
Szerintem kifejezetten klassz lett. Modern, vagány!

2019. nov. 21. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Ezt csak azok mondják, akik állandóan balhézni akarnak, feltűnési viszketegség lehet. Nincs semmi gond az új címerrel. Nekem kifejezetten tetszik!
2019. nov. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Mert undorító, botrányosan néz ki, egy zárt felülnézeti WC tetejére hasonlít. A régi volt az igazi, hagyományos, lila horgonyos címer <3 UTE forever. Akinek tetszik, az szerintem fradista...
2019. nov. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Nekem tetszik a címer, a csapatról eddig is azt gondoltam hogy egy mosdóba elég a teljesítményük, az új logó ezt tükrözi. Már csak egy majom hiányzik róla!
2019. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Amennyire én hallom, nem magával a címer kinézetével van a legnagyobb bajuk, hanem azzal, hogy egyáltalán miért kéne lecserélni a régit.
2019. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A régit? A Dózsás címerre gondolsz? Az szerintem a vörös csillag miatt. A BM-esek csapata volt, kvázi ÁVH-s csapat.


Volt még egy UTE-s címerük, amit a labdarúgócsapat lopott. A focicsapat nem is 1888-ban alakult.. :D

Olyanok, mint szlovákia..

2019. nov. 22. 20:34
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

A régi alatt, erre gondoltam :)

[link]

2019. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%

Az új címer tényleg elég vagány lett!

Mondjuk a lila szín férfiemberhez nem méltó!!!

2019. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát most nem azért, de én Fradi szimparizánsként mondom, hogy én is ki lennék akadva. Még én is elismerem, hogy az előző jól nézett ki. Nagyon elbarmolták.
2019. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem tudod mit akar jelképezni akkor büdöséletben nem jöszrá.

Modern meg f4szom de egy kis hagyomány tisztelet nem ártott volna.

Tényleg olyan mint egy lefolyó.

2019. dec. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
WC deszka boltba eladót keresnek! :D És azért hosszútávú a munkalehetőség, mert a klub 135 éves lesz... :D Igaz, az az UTE, ez meg a WC deszkás szekció.
2019. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!