Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen terem focicipőt ajánlot...

Milyen terem focicipőt ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vennem kéne egy új terem focicipőt.

Kinek milyen márka, cipő jött be?

Hol lehet venni jó cipőket?



#cipő #futball #futsal #zeremfocicipő
2019. dec. 8. 08:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen árkategóriában keresel. Nekem mindig is fontos volt, hogy felpróbáljam a cipőket, mert kicsit szélesebb a lábam az átlagnál és nem minden cipő volt kényelmes, ezért nálam az internetről rendelés kiesett. (De egyébként fürgenyuszi, footballfactory és még ezer más jó oldal van erre is.)

Ami márkában nekem bejött az a Joma és a Munich. Ezek árban kicsit drágábbak, de tapasztalatom szerint viszonylag hosszú ideig jól bírják a strapát. Csak arra figyelj, hogy ezek a cipők tágulnak, így 1-2 mérettel mindig érdemes kisebb cipőt venni. (Vagy rászokni a két zoknira...)

Illetve nekem az első két cipőm tiempo cipő volt, Decathlonból vettem és mind kényelemben, mind árban elég jó választások voltak. Mindkettőnek varrott orra volt, ez a titok szerintem. Erre az egyre próbálj figyelni, mert a sima ragasztott orr nagyon hamar szétesik, pláne gyakori használatkor, megragasztani pedig elég nehézkes, szét fog újra jönni. Remélem tudtam segíteni, ha bármi kérdesed van még, írj nyugodtan! :)

2019. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!