Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehetne rangsorba...

Hogyan lehetne rangsorba állítani az alábbi focicsapatokat?

Figyelt kérdés

Barcelona, Real Madrid, Juventus, Bayern München, Manchester City, Chelsea, Arsenal, Paris Saint-Germain.


Ezeket hogyan lehetne játékerő, játékosok értéke alapján sorba rendezni? Most nem a múltbéli eredményeik érdekelnek hogy ki miből nyert többet meg hol hány sztár játszott 10-20-50-100 évvel ezelőtt, hanem a jelenlegi felhozatal és erősorrend amire kíváncsi vagyok ezen csapatok rangsorolásánál. Mert úgy vettem észre ezek mostanság a legmenőbb, legkedveltebb, legtöbb sztárt felvonultató klubok.



2019. dec. 21. 22:05
 1/7 anonim válasza:
Úgy ahogy előbb megtetted! Látom sok ész kellett hozzá
2019. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Liverpoolos vagyok,de reálisan válaszolok:

Barca,Bayern,Real,PSG,Manchester City,PSG,Chelsea,Arsenal

Bármennyire is utálom a Manchester Cityt azért be kell vallani elég erős keretük van

2019. dec. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kb. úgy ahogy az előző írta. de hol a Juventus onnan? Én a Bayern és a Real közé tenném...mégis csak ott van a világ egyik legértékesebb és legjobb csatára, a portugál Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro
2019. dec. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Barcelona


2. Manchester City


3. Bayern München


4. Real Madrid


5. PSG


6. Juventus


7. Chelsea


8. Arsenal

2019. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Tehát jelenlegi erősorrend kell? Mondok egyet, h szerintem hogy volt ősszel a topligák csapatai közt.


1. Liverpool

2. PSG (nagyobb lemaradással)

3. Man City

4. Real Madrid (ez a hármas nagyon szoros, a sorrend nem is fontos)

5. Juventus

6. Leicester (igazából formájuk alapján még feljebb kéne rakni, de beleveszem, h ők most vannak a csúcson, míg sok csapat tavasszal lesz, és a nagyok ellen azért nem olyanok valszeg, láthattuk a City ellen is)

7. Barcelona

8. RB Leipzig

9. Inter

10. Chelsea (itt is nagyon szorosan vannak)

11. Bayern München

12. Borussia Mönchengladbach


Tovább nem tudom, mert nagyon szoros, jönnének lassan a következő olaszok, akok közt nehéz sorrendet mondani (Lazio, Roma, Atalanta, később azért a Napoli is), jönne a németektől a Dortmund, Leverkusen, később Schalke, Wolfsburg, jönne az angoloktól, na onnan nehéz mert a MU és a Tottenham is nagyon hektikus, egy Sheffieldet meg nem lehet rögtön odarakni a topcsapatok mögé, persze lassan jöhetne a Wolves, akár az Arsenal, bár ő náluk lehet még a Brighton is előbb pl., spanyoloktól meg nagyon szorosan ott van a Sevilla, Valencia, Atletico, Sociedad, Bilbao, sőt akár a Getafe is. Franciáktól Marseille, majd talán Lyon később...


Tehát akiket felsoroltal azok közül PSG, City, Real, Juventus, Barca, Chelsea, Bayern, Arsenal


De a tavasz lesz döntő. PSG eddig lehozta a legjobb teljesítményt a BLbe ezért második, de tavasszal simán előttük lehet a City, Real, Juve. A Barca nem hiszem ott nagy gondok vannak.

2019. dec. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Azok is sokat érthetnek a focihoz akik a Barcelonat rakják az 1.helyre ilyen játék és játékospolitika mellett :D Inkább tegyétek össze a kezeteket Barca fanok ha a Napolin túl juttok :D
2020. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nehéz sorrendet felállítani, mert oké, a BL-ben játszanak egymás ellen, de a bajnokságok nagyon különbözőek. De ha mondjuk most kéne, (tudom, a kérdés már fél éve lett feltéve) akkor a következő a sorrend:

1. Barcelona (a játékerő, amit képviselnek szerintem elég erős, ráadásul a világ egyik legjobbja, Messi is ott játszik)

2. Bayern München (most lettek bajnokok, szerintem egyértelműen Németország legjobbjai, Lewandowski nagy esélyese az Arany Cipőnek)

3. Manchester City (sokaknak nem szimpatikus a klub, de Guardiolával szerintem sok mindenre képesek, ott is Agüero és De Bruyne a világ legjobbjai közt vannak)

4. Juventus (A Serie A-ban eléggé szenvednek idén, ezért is nem raktam előrébb őket, Ronaldo viszont növeli a csapat értékét)

5. Real Madrid (Mióta Ronaldo elment, már nem ugyanaz a játék képe, sokat gyengültek is, de ebben a szezonban nagy harc van a bajnoki címert a Barcával, Ramost, Modricot lehetne kiemelni)

6. Paris Saint-Germain (A Francia Bajnokság talán a leggyengébb az említettek közül, ezért soroltam ennyire hátra őket, a bajnokságukat uralják évek óta, most a BL-ben is sikerült kiütni a Dortmundot, nem rossz csapat, Mbappé kiváncsi leszek meddig marad itt)

7. Chelsea (Elég jó csapatról beszélünk, de mostanában a Premier League-ben nem teljesítenek annyira jól, mint pár éve, a Liverpool-City párost nem tudják megközelíteni, fiatalokkal is jól bánnak, Kante a világ legjobb szűrője)

8. Arsenal (nem is igazán értem őket a felsorolásban, pl Liverpool bőven előttük van, az idei bajnokságban is csak a 10.helyen vannak jelenleg, de még sok van hátra, fiatalok itt is vannak, Aubameyang a támadó sorban eredményes)

Ez egy szubjektív vélemény, lehet vele egyet és nem egyet érteni, remélem azért az érveim elfogadhatóak. :)

2020. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!