Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan rázódjak vissza a fociba?

Hogyan rázódjak vissza a fociba?

Figyelt kérdés
Kb már több mint 3 éve abbahagytam a focit egyesületi szintén. Utána se volt nagyon foci, mert az ismeretségi köröm nagy része nem szereti a focit, aki igen az lusta elmenni. Na mar most iskolában havonta 1-2x focizok, de az komolytalan és csak páran tudnak focizni. Nemrég kezdtük el a focit és hát észrevettem, hogy szinte a nullára estem vissza. Mezőnyben szerencsétlenül játszok, nem tudom kezelni a labdát. Emellett kapus is vagyok és hát ott is sokat felejtettem. Nem tudom megfogni a labdát vetődés közben vagy ha megpróbálom, akkor kicsúszik. Jelentkeztem egy egyesületbe, ahol már voltam is edzésen, de rosszul ment és egy kicsit szégyeltem magamat. Próbálták segíteni, de nem ment. Szerintetek hol tudnék gyakorlni? Mint említettem nincs igazán kivel és a másik, hogy a focipályára nem engednek fel játszani. Az udvar pedig nem alkalmas. Ilyenkor mit tudnék tenni?

2020. jan. 8. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de ha tényleg akarsz gyakorolni, fogsz találni lehetőséget.

Én a helyi parkba jártam le edzeni salakos kispályára fa kézilabdakapuval.

Volt, hogy egyedül, volt hogy öcsémmel, volt, hogy a helyi romákkal.

Kérd meg szüleid-családod, valakivel menjetek egy nyílt területre keressetek vagy csináljatok kaput és rúgjon neked.

Nem kell ahhoz profi edzőpálya, hogy gyakorolj.

Valamint tornázz, fuss sokat, ha helyrerázódik a tested és formába lendülsz, a játék is sokkal könnyebben fog menni.

2020. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Limpi43 válasza:

Nehéz elhinni, hogy ne találnál pár ember, még ha nem is focizni, csak úgy "rugdosni" a bőr.

Azonkívül ha van egy fal, egyedül is tudsz gyakorolni. Nekirúgod, majd megpróbálod lekezelni, kapusként megfogni.

2020. jan. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!