Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ismeritek a squash játékot?

Ismeritek a squash játékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A sulim melletti hotelban van lehetőség squash-olni, osztálytársammal többször voltunk. Mindig szoktunk látni többeket (3 pálya van), viszont mindig idősebbek járnak arra. Kíváncsi vagyok, van-e még korunkbeli (17-18 év körül) vagy fiatalabb, aki még szokott játszani :D



2020. jan. 10. 20:08
 1/2 anonim válasza:
Ugyan en 23 vagyok de en sokat jarok! :D
2020. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már sok helyen laktam és sok squashklubban jártam, és mindenhol azt látom, hogy a törzsgárda a 20-50 éves korosztály. Se gyerekek, tinédzserek, se idős emberek nem nagyon játsszák, a tenisszel ellentétben, amit tényleg minden korosztály játszik, kisgyerekektől a hatvanas-hetvenes papákig.


Szerintem ez azért van, mert nincs eléggé köztudatban a squash, nem olimpiai sport, TV se adja, pálya sincs túl sok, így kevés szülő íratja be a gyerekeit. Tipikusan az a játék, amit fiatal felnőttként hobbiból kezd el játszani az ember. Aztán 50 felett az ízületeknek már nem esik olyan jól a hajolgatás, folyamatos irányváltás, így az ember keres magának más mozgást, amit lightosabban lehet csinálni.

2020. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!