Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a valaha élt legjobb focista?

Ki a valaha élt legjobb focista?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 18:57
1 2 3
 21/27 balogzsolt1 ***** válasza:
Kubala László
2012. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 lee12 ***** válasza:

na személyes vélemény:

a legtehetségesebb akit ismerek az MAradona volt mivel szinte az utcán nőtt fel és nem profi edzők tanítottál hanem született tehetség volt

Pelé: ő is született tehetség volt(gyermekéveit nem ismerem) de ő az eggyik legszorgalmasabb focista volt(például fejelésben nem volt jó ezért minden edzés után egyedül ottmaradt a pályán kikötött egy labdát és órákon át gyakorolta a fejelést)

A góljai szerintem nem annyira látványosak mint maradonáé de viszont célratörő és alázatos volt a sportág iránt és ezért ért el hatalmas sikereket valamint sportolóhoz méltó életmódot élt(így emberileg is példaképnek tekintem maradonát viszont nem mert drogozott és káros életet élt,mondjuk utcán nevelkedett és emiatt megértem)

mindkét focista zseniális volt és mindkettőt nagyon szeretem

puskás ferenc is hatalmas játékos volt és példaképem is(következő kommentben róla is írok csak ide nem fér

2012. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 lee12 ***** válasza:

a korban a egyik legtechnikásabb játékos volt és rengeteget dolgozott ezért gyerekkorában( kiskorában nagyon lassú volt és emiatt egész álló nap mindennel versenyt futott pl busz)

emiatt hatalmas sebességre tett szert

rugótechnikája is zseniális volt(pl meccsen egymás után 2 szer ugyan oda lőtte a szabadrugást mivel az elsőt visszafújták)

azonban MAradonáék korában nem biztos hogy akkora gólvágó lett volna mivel akkor már kemény védelmek jöttek létre

ettől függetlenül ha ma élne és mai edzőkhöz járna edzésre akkor ugyanúgy világsztár lehetne mivel hatalmas tehetség volt és edzőként is zseniális volt

mondjuk azt nem szeretem hogy az emberek az arancsapatból szinte csak őt ismerik pedig az összes játékos zseniáis volt

2012. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Koplárovics Béla!!!
2012. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Puskás, de aki Magyarországon nekem az első az:

ALBERT FLÓRIÁN!!! 1967es aranylabdája után nem vitás...

2012. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 balogzsolt1 ***** válasza:
Rivaldo és persze Hidegkuti Nándor hatalmas játokos volt sajnos Puskás miatt háttérbe került pedig szerintem jobb volt mint Puskás
2012. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Lionel Messi és kész!
2021. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!