Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik a kedvenc focicsapatoto...

Melyik a kedvenc focicsapatotok. és miért?

Figyelt kérdés
Én Vfb drukker vagyok.
2010. júl. 22. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Inter - mindigis szimpatikus klub volt, már 7 éve nekik szurkolok.
2010. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A Valencia, már legalább 12 éve, ha nem több. Akkoriban(főleg 99'-től 2002-ig) szerintem nem volt még egy olyan csapat a világon -de legalábbis Európában nem-, amely annyira szépen játszotta volna a focit Pellegrinoval, Mendietaval, Aimarral, Vicentevel, Barajaval, Canizaressel. Gyors, sok rövid passzos játék....Mint a mai Barcelona...
2010. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt a Valenciát én is nagyon szerettem, sajnos most felvásárolták a csapatot. (a BVB-s válaszoló)
2010. júl. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
És a német csapatok közül melyiket szeretitek?
2010. júl. 25. 09:17
 15/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:38


Sajnos kénytelenek voltak eladni a legjobbakat, pedig most nagyot alkothattak volna a következő BL-kiírásban, bár én most is kitartok mellettük, és bízom egy elődöntős szereplésben minimum!;)

2010. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

És a német csapatok közül melyiket szeretitek?"


Leverkusen és Dortmund. A Leverkusen kifejezetten tetszetős focit játszik, akkor szerettem meg, amikor a 2001-2002-es szezonban BL-döntőt játszott.

A Dortmund nem igazán a játékával fogott meg, hanem a szurkolótáborával. Szinte minden bajnokin telt ház van, valami félelmetes. A 25000 férőhelyes déli lelátóról meg azt hiszem nem kell senkinek beszélnem...;)

2010. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
„Kezdődik a szünidő, és én is hazautazom, de még mindig nem tudom megfogalmazni, mi is a Real Madrid. Elég lenne csak annyit mondani, hogy ez a világ leghíresebb klubcsapata? Vagy, hogy a színeivel emberek milliói azonosulnak világszerte? A válasz a történelemben rejlik? A játékosokban? Vagy az emberek története az, ami meghatározza? Tényleg csupán futballról van szó? Vagy a szurkolók klubjuk iránti szenvedélyéről? Az örömről, mikor győz a csapat? Vagy a bánatról, ha veszít? Vagy a fájdalomról, ami társunk elvesztésével jár, akivel együtt rajongtunk a csapatért? Talán önfeláldozásról? Arról, hogy mindig jobbra törekszünk? Arról, hogy felülkerekedjünk ellenfelünkön? Vagy esetleg a Real Madrid egy kisgyerek álma, és milliók reménysége? Igen, a Madrid mindez, és még sok egyéb. Úgy vélem, sokkal fontosabb dolog, hogy mit jelent az egyes embernek a Real Madrid, annál, hogy mi is valójában. Így van ez az érzésekkel…”
2010. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!