Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Ferencváros, benn tudna...

A Ferencváros, benn tudna maradni Bundesliga 2-ben? A hétfői meccseket elnézve, nem vagyok benne biztos.

Figyelt kérdés
Bundesliga 2,Ferencváros, futball.
2020. márc. 2. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem esne ki. De a tabella második felében lenne szerintem.
2020. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Középmezőnybe, talán annak az elejére várnám őket. Valószínűleg a feljutásra nem lenne nagy esélyük de közelebb lennének hozzá mint a kieséshez szerintem. Azért az EL-ben megmutatták hogy mit tudnak a nemzetközi mezőnyben, és a Bundesliga 2-nél jóval erősebb csapatok ellen sem vallottak szégyent. Jelenleg ez a legjobb összehasonlítás amit meg tudunk nézni.
2020. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válszokat,nyugodtan írhattok még.
2020. márc. 3. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt feltették ugyanezt a kérdést már, és német fociban jártas külföldi játékosok mondták el azt, hogy szerintük a Bundesliga 2 középmezőnyében lenne az akkori Ferencváros (kb. 2005-ről beszélünk).


Szerintem a játékerő most is hasonló, úgyhogy teljesen helytálló, amit az előző válaszadók írtak.

2020. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nézem egyik ligát se, de ezt senki se tudja. Ha azt nézem egy spanyol bajnokság utolsója ellen X-elgettek, lehet a kiesés ellen menekülnének ott is. Az Espanyol szerintem 32 pont (+/- 5 pont) körül lenne, ebből kiindulva a Fradi simán lehet, h 27 vagy kevesebb pontot tudna csak gyűjteni. Keretérték alapján az 5-6. helyen lennének, de inkább közelebb a középmezőnyhöz, de ez se biztos, h evidens, Lovrencsis kb. egy szintre, vagy jobbra van értékelve, mint egy Zoller vagy Huddlestone, akik azért magasabb szinten is játszottak. Egyelőre Rebrovval nem esnének ki szerintem, most van 3 nagyon kilógó csapat, de nem tudom elképzelni, h a megragadásnál több lenne bennük most, vagy a közeljövőbe, közelmúltba lesz/volt. Az, hogy az EL-ben milyen eredmények jönnek nem mérvadó, egy meccsen alapból nem jönnek ki olyan különbségek, mint egy egész bajnoki szezonba, ahol két egymás ellen partiban lévő csapat közt lehet akár 20 pont is végül. Az EL-ben mindig meglepetések vannak. Ha optimisták vagyunk, lehet mondani azt, h lenne esélyük egy topliga másod és első osztálya közt liftezni, de én ink. az alapot veszem, amit szerintem biztos tudnak, ez pedig a topligák 3-ad osztályainak legjobbjaival való hasonló szint, és a másodosztály alsó-középmezőnyével. Azok egy-egy eredmények, ami az EL-ben jól mutatott, de az is 1-1 eredmény, h egy Honvédot nem tudnak otthon legyőzni, meg a Mezőkövesd leveri őket 3-0ra. Ez azért messze nem topligás szint.
2020. márc. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!