Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a foci háttérbe szorult valamennyire?

Figyelt kérdés
A sportvilágban mindig változik a népszerűsége bizonyos sportoknak. Mostanában, mintha kevesebbett hallanék fociról, mint annó. Régen a gyerekek körében is mindig megszokott téma volt, bárki legyen az illető, most ő náluk is rétegtémának számít. Aki nem is rajongott a fociért, vele is el lehetett beszélgetni róla, manapság már ez megváltozott. Én sem vagyok focirajongó, de ez feltűnt.

2020. márc. 12. 03:14
 1/7 anonim válasza:
Nekem nem tűnt fel. Nem, mintha bármennyire is érdekelne a foci
2020. márc. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyira népszerű a foci, hogy amikor az OTP ligában 5 meccs kezdődött párhuzamosan, az M4 Sport megszakított egy online közvetítést, amiből kb negyed óra lett volna hátra, hogy a focit adhassa, mert nem volt már több kimeneti csatorna. Ráadásul szó nélkül. Volt is dühöngés.
2020. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Liverpoolban élek, itt 2 fontos csapat is van: Liverpool és az Everton. Hadd ne mondjam, hogy állandó fociőrület van a városban!!! Még a tegnapi (?) meccset is megtartották, pedig itt is hódít ez a koronavírusos ijesztgetés/bezárás őrület.


Szerencsére engem egyáltalán nem érdekel a foci, de itt 10 gyerekből 8 focista akar lenni. Nyilván a pénz miatt. Itt nem szorult háttérbe és gyanítom hogy nem is fog. A magyar fociról nincs nagy véleményem, mert az még annyira sem érdekel, mint a többi.

2020. márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A 2016-os Eb alatt olyan fociőrület volt, mint az Aranycsapat legszebb éveiben. Vagyis az eredménytelenség az oka. Nehéz úgy lelkesedni valamiért, hogy nemzetközi szinten nagyrészt csak pofonok járnak ki.


Hazai szinten a színvonalesés és a bunda együttesen végezte el a rombolást. Nem csodálom egy percig sem, ha az NB1-ért képtelenek már úgy lelkesedni a tömegek, mint 30 évvel ezelőtt.

2020. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én pont az ellenkezőjét tapasztalom: még a csapból is a foci folyik, sokkal inkább mint pár éve, és ez is főleg a kormánypárti médiában (vajon miért)...
2020. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
A mai fiatalokat nem lehet 90 percre a tv elé ültetni, hogy nézzenek egy 0-0-ás bohóckodást. Hiába nyomatják állam szinten mindenhol egyszerűen meredeken zuhan az egész. Állami lélegeztetőgépen elevickél még egy darabig, de lassan a kutyát nem érdekli.
2020. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3 te nagyon buta lehetsz, ha azt hiszed hogy a gyerekek “nyilván a pénz miatt” akarnak focisták lenni.


#6 nem az nb1-ről volt itt szó, hanem úgy általában a sportról


Egyébként pedig nem, nem csökken a népszerűsége, kérdező

2020. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!