Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kosárlabda vagy focilabda a...

Kosárlabda vagy focilabda a jobb lányként?

Figyelt kérdés

Tini lány vagyok,mindkettőt játszottam már régen és nemtudom hogy melyiket kezdjem el újra mert mindkettőt ugyanannyira szeretem. Azt szeretném választani amelyikben rövidebb idő alatt tudok jobb lenni.

Esetleg jó egyesületet is mondhatnátok, valahol pesten csak.

Köszönöm a válaszokat előre is:)



2020. márc. 14. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
hát én csak a focit tudom mondani, de ezt neked kell érezni. amit tudok ajánlani, mtk bvsc ilyenek, simán ajánlom a női NB1 NB2 is nem nagy a színvonal (persze csapatok közötti különbség meg van de a színvonal elég alacsony) ha tényleg komolyan gondolod (szerintem lányként sokkal egyszerűbb) egy nemzetközi csapatba is el tudsz simán menni, mondjuk a tini lány sok mindent jelenthet.... sok sikert kívánok előre is bármelyiket válaszd....
2020. márc. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is a föcit tudom ajánlani. Mert ott sok csapot közül tudsz választani, és szerintem jobb is a csapatszellem. Én először egy felsőházi NB2-es csapatot ajánlanék (első feléből). Majd pár év múlna amikor érzed már magadon a fejlődést, és nagyobb kihívást, leginkább szintet szeretnél lépni, akkor jöhetne az NB1. Onnan pedig a Fradit ajánlom.
2020. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!