Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van az hogy a fiu...

Miért van az hogy a fiu focisták (nem mindegyik) borotválja a lábát?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Igaz! Ugy gyorsabban tudnak futni.
2020. márc. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Vannak olyan sportszárak amik fel tudnak tapadni a bőrre így nem kell igazítani meccsen. Ez a szőrön semmit nem ér.

Viszont ilyen sportszárakat nem használnak megyei szinten szóval legtöbbjük szimplán bu... idióta 😃

2020. márc. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha járnak gyúróhoz, masszázsra, akkor könnyebb szőr nélkül.
2020. márc. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Én fociztam, de nem borotvaltam

20F

2020. márc. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Polden válasza:
70%

Ennek több oka is lehet.

Az egyik, a sörtelen lábról, könnyebben párolog el a verejték, így jobban bírják a terhelést.

A másik, a sok szőr, egy 90 perc kemény sport után, enyhén szólva büdös lehet, sokkal könnyebb a tisztálkodás utána.

Harmadik A bőr felületet, sokkal könnyebb karban tartani.

És végül a negyedik: sérülés esetén, sokkal könnyebb az ellátása a sebnek. Ez főleg akkor gáz, ha mély a seb. Befertőződik, a szőrre tapadt kosztól, illetve magától szőrtől.

Mi az ami a szőr mellett szól: Az, hogy a többi férfi mennyire fog homokosnak nézi. Igazából...ki nem sz@rja le? A praktikusság sokkal fontosabb!

2020. ápr. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok különbözőek.
2020. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!