Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Még megtanulhatok ennyi...

Még megtanulhatok ennyi idősen jó labdatrükköket, cseleket? 4 év focizom.

Figyelt kérdés

Idén leszek 18 L. Nagy cselekbe, trükkökbe sose merültem bele, viszont most hogy sokat vagyok itthon, szeretnék.

Ilyenkor még meg lehet tanulni, vagy hamarabb kellett volna elkezdeni?

Én nem tudom elképzelni, hogy legalább negyedannyira tudnék trükközni, mint a freestyle-osok, de nagyon szeretnék.



2020. ápr. 7. 17:10
 1/5 anonim válasza:
Szerintem semmit sem késő elkezdeni. Ha előbb kezdted volna (bár nem tudom miért nem) akkor nyilván könnyebb lett volna tanulni és kevesebb időt vesz igénybe, de szerintem még így is ügyes lehetsz. Megpróbálod, focizol, biztos sikerülni fog, hiszen van érzékel a labdához gondolom 4 év után.
2020. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Érzéked* bocsi elírtam
2020. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És erre nincsenek ilyen kisebb "tanulós csoportok"? Én Szentesen lakom, de szívesen utaznék is közeli városokba, ahol tanítanak ilyen dolgokat, csak persze nem a mostani vírusos helyzetben
2020. ápr. 13. 14:34
 4/5 anonim válasza:
Szerintem lehet hogy vannak ilyen csoportok, nézz utána a neten! (#1 voltam :) )
2020. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2020. ápr. 22. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!