Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik focista rúgta egymás...

Melyik focista rúgta egymás után a gólokat?

Figyelt kérdés
Láttam régen egy felvételt, talán 70-es 80-as évekből amikor a meccs vége fele haladva, lecseréltek egy játékost, és az új (afrikai ha jól emlékszem) egymás után kezdte lőni a gólokat. Valami 4-5 gólt rúgott! Ha jól emlékszem Z betűvel kezdődött a neve! Köszönöm a válaszokat!

2020. ápr. 18. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

melyik bajnokság? melyik csapat? milyen színű mezek? melyik osztály?

sajna 70-80 as évek az elég tág ez alatt rengeteg olyan játékos volt aki sok gólt rúgott.... illetve ilyen régi meccseknek nagyon utána se lehet nézni :=(

2020. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tomi Mapper válasza:

Talán ez? :D

[link]

2020. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kommentet fűznék hozzá :

"TE BETEG VAGY!!!!!"

2020. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uh, elsőnek: Bocs a kései válaszért, de ha jól emlékszem kék mezben volt a fekete játékos. És ha jól emlékszem Z betűvel kezdődött a neve. A játék vége előtt, lecserélték a játékosokat, és elkezdett gólokat lőni. Vagy 4-5 gólt.
2021. márc. 5. 10:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Euzebiora gondoltam anno. A tavalyi FIFA meccseken volt egy riporter aki beszélt róla. Rá gondoltam.
2023. febr. 21. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!