Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Félidőre érdemes fogadni vagy...

Félidőre érdemes fogadni vagy a teljes meccsre?

2020. jún. 15. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Gólszámra nyilván teljes meccsre (láttam már olyat hogy 0-0 félidő után 6-1 lett a meccs vége, meg olyat is hogy 87 percnél még 0-0 és 2-0 lett a vége), míg eredményre lehet jobb a félidő, sokszor van hogy a hajrában támad fel egy csapat.

De amúgy ugyanúgy nem lehet ezeket megjósolni meg ugye ott a bunda is, szóval igazából tökmindegy, ahogy érzed. De mondom, gólszám az mindig teljes meccs legyen, úgy több esélyed van.

2020. jún. 16. 01:41
 2/4 A kérdező kommentje:
statisztika sokat segíthet?
2020. jún. 16. 03:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Most mondjam azt hogy pár hónapja a Bayern 6 gólós meccsek utén 0-0-t játszott valamelyik sereghajtóval? Vagy hogy a Bundesliga második Dortmund a 96. percben tudott egy gólt beszenvedni a sereghajtó Düsseldorfnak? Miközben a sokkal kiegyenlítettebb meccseken volt 4-5 gól mindegyiken? És akkor a bundát se feledjük. A statisztikát felesleges figyelembe venni, de ez csak magánvélemény.
2020. jún. 16. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
A statisztikáról: most buktam el 500 Ft-ot, Bundesligában a toronymagasan első, gólgyáros Bayern játszik a 17. helyezett Bremennel, 5-ből 5-ször nyertek, megtettem hogy 1,5-nél (nem 5,5-nél meg ilyesmi, csak 1,5-nél) több gól lesz: 84 percnél még 1-0. Erről ennyit.
2020. jún. 16. 22:13