Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kérdéseim lennének a focival...

Kérdéseim lennének a focival kapcsolatban,bővebben lent?

Figyelt kérdés

Kettő darab kérdésem lenne. Az első az az,hogy itthon Magyarországon hogyan lehet csatlakozni egy focicsapathoz?

Van egy külön oldal ahol le lehet adni a jelentkezésedet és majd elhívnak próbajátékra,vagy ez haveri meghívások alapján működik?


A második kérdésem pedig az,hogy már 19 éves vagyok,pár hónap múlva 20. Már nagyjából 3-4 éve nem fociztam csapatnál (akkor is csak néhány meccsre beugrottam) csak ismerősökkel 1-2x így hétvégén. Lehet-e még valamilyen jövőm a focival kapcsolatban,vagy ennyi kihagyás után,ennyi idősen már el kellene felejtenem a profi focival kapcsolatos álmokat?


19/F



2020. jún. 29. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen már elég nehéz nagy csapatokhoz felvételt nyerni. Esetleg megyei bajnokságban újrakezdhetnéd a focit, aztán te is meglátod hogy megy, ha nagyon jól, akkor adnak ajánlatot felsőbb ligákból, de sok idő lenne szerintem ez az egész.


Ha neked az az álmod, hogy focista legyél, minden nap, akár plusz munkát (szükség lesz, hogy bármilyen esélyed legyen) is bevállalsz, az étkezés és a rengeteg edzést is megcsinálod rendesen, akkor el fogod érni a céljaid, csak akkor tényleg alá kell mindent rendelni a sportnak.

2020. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Hajlandó vagyok rá áldozni az időmet mert ezt tűztem ki magamnak most elsődlegea célnak. Arra,gogy mit eszek már egy ideje figyelek mert elkezdtem edzeni nagyjàból fél éve és ott is sokat számít.

Nagyon nagy csapatokról nem álmodok mint pl egy valencia. Én beérném egy NB 1 el is. :)

2020. jún. 30. 07:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan válogatott játékosról már hallottam, aki 17 évesen kezdte el a focit.

De ez ritka. Persze ha van némi múltad, akkor sok-sok-sok-sok munkával (ahogy a válaszoló is írta) utolérheted magad fizikailag és technikailag, de kérdéses, hogy mennyire leszel jó.


Amatőr szinten talán megér egy próbát, és aztán meglátod.

2020. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!