Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért mondják azt, hogy ha...

Miért mondják azt, hogy ha nincs alap érzéked a röplabdához, akkor nem leszel jó játékos?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt olvasom neten, itt gyakorin is, de ez annyira hülyeségnek tűnik. Amikor jégkorcsolyázni mentem először, négy órán keresztül folyamatosan csak elestem, a következő alkalommal már alig, most pedig, negyedik(!) alkalommal már nem csak menni tudok, de forogni is, hátrafelé menni, egy lábon menni, stb...

Tehát miért mondják azt, hogy ha nincs hozzá érzéked, nem való neked a röplabda?? Mindent meg lehet tanulni! Nincs olyan, hogy ha nem értesz valamihez, akkor soha nem is fogsz, mindegy, hogy igyekszel.



2020. jún. 30. 10:30
 1/2 anonim válasza:
48%
Én nyolc évig röpiztem, elég tehetséges voltam, meg volt hozzá az érzékem is, de sajnos túl alacsony voltam. Sok olyan lányt láttam, akinek alig volt köze a labdához, de 180 centijével beállították a háló elé, feltette a kezét és pattogtak vissza róla a labdák. Úgy gondolom minden sporthoz kell érzék, tehát jogosan írják ezt az interneten, de az nem jelenti azt, hogy jo játékos leszel. A csapat sportolnál, meg különösen igaz, hogy lehetsz te jó, de hiába, ha a csapatod rossz.
2020. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
van abban valami amit az interneten mert nyilvan egy ido utan menni fog,de azert irjak ezt mert nem mindegy mikor. Ha nem vaagy tehetséges,nincs hozzá érzeked akkor tökmindegy mennyire próbálkozol nem fogod ugyanakkor elérni az akoat az eredményeket mint mások akkor amikor aktuális
2020. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!