Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyibe kerülne egy hazai...

Mennyibe kerülne egy hazai Bayern meccsre kimenni?

Figyelt kérdés

Elég nagy Bayern drukker vagyok, viszont anyagi okok miatt és a korom miatt még nem jutottam ki meccsre.


Nagy álmom, hogy eljutthassak egy hazai Bayern meccsre viszont nem tudom, hogy mennyibe fájna ez.


Olyanoktól kérdezném akik jártasak a témában, hogy utazással és egy napos szállással eggyütt mennyibe kerülne egy főre.


(a szállás lehet Z kategóriás is nem az a lényeg)


Amit még nemtudok, hogy mennyi a különbség árban, egy Dortmund vagy egy Union Berlin meccs közöt.



2020. júl. 30. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak cégek amik direkt ilyesmivel foglalkoznak, intézik az utat, jegyet, szállást, mindent. Keress egyet. Bár a vírus most bekavart.
2020. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Először is ilyen utazós cégekkel én személy szerint nem mennék, mert árban 2x annyiba kerülhet, mintha magadnak intéznéd.

Másodszor jegyet szerezni viszonylag nehéz, hacsak nem vagy Mitglied (Klubtag), de a jóhír az, hogy szokott lenni szabad jegyvásárlás is. A jegyárak: Bundesliga meccsjegy árak között nem szokott különbség lenni. 15 euró a legolcsóbb 5. kategóriás állójegy, de kb lehetetlen ilyet szerezni. A legdrágább 70 euró 1.kategóriás jegy. Bajnokok Ligájára drágább a jegy egy kicsivel, viszont a csoportkörre elég könnyen lehet jegyet szerezni.

Nem tudom, hogy mivel utaznál, illetve honnan, de megy vonat Münchenbe 29 euró Budapestről oda, vissza is ugyanennyi, összesen 58 euró.

Szállással kapcsolatban tapasztalatból írom, hogy az A&O Hostelek egész jók ár-érték arányban. De a 4You Hostel is nagyon jó, ha viszonylag időben foglalsz (ez a Hauptbahnhoftól max 3 perc sétára található). Tehát kb olyan 30-50 euró a szállás, de lehet olcsóbbat is találni, én a fenti két hostelben voltam eddig.

Remélem tudtam valamennyire segíteni :)

egy Bayern szurkoló lány

2020. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!